Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıphone 4s arıyorum

murto1

Kayıtlı Üye
ıphone 4s arıyorum.
renk siyah.
en az 1 yıl garantisi olmalı.
önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar...
tel: 0544 439 3290 ulaşabilirsiniz.

dostum cihaz da kırık çizik vs varmıdır?
garanti süresi nedir ve garanti yurtiçimidir?
kutu içeriği tammıdır?

linkden bakarsan bir alt mesajda faturasını dahi koydum tarih fiyat herşeyi görebilirsin , çizik kırık yok kutu içeriğide full , garanti yurt içi 16 ay garantisi daha bulunmakta faturayı gördüğünde zaten ayrıntıları anlıyacaksındır

linkden bakarsan bir alt mesajda faturasını dahi koydum tarih fiyat herşeyi görebilirsin , çizik kırık yok kutu içeriğide full , garanti yurt içi 16 ay garantisi daha bulunmakta faturayı gördüğünde zaten ayrıntıları anlıyacaksındır

cihaz tamda düşündüğüm gibi peki fiyat ne diyosun kardeşim ben yarın alırım hemen ona göre söyle:))
bu arada inceleme imkanım olmayacak kargo ile gönderceksin birbirimize güvenmemiz lazım

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bu arada hızlıal dan alınmış bunun garantisi hangi firma oluyor (genpa,kvk) vs gibi

Kardeşim Kayseri den forumdan Okan isimli bir arkadaşım satıyordu. IP 5 alacakmış. Bir konuş istersen kendisiyle. numarası 0554 721 3119.

tamam abi değerlendireceğim [MENTION=6784]SeFfAh[/MENTION] nickli arkadaşımızla görüşüyorum olumlu olmazsa söylediğin arkadaşı ararım.

ithalatcı firma garantisi var yazıyodu ama net olarak bir bilgim yok , hangi firma kapsamında

1100 - 1200 civarı düşünüyorum siteden arkadaşlar nasıl biri olduğumu söyleyebilirler , alavere dalavereyle işim olmaz , alıcaksan güvenli siteler üzerinden satış açarım sen yatırırsın ben kargolarım tel geldiğinde onaylarsın para hesabıma geçer olur biter

Geri
Üst Alt