Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıphone 4s arıyorum

ithalatcı firma garantisi var yazıyodu ama net olarak bir bilgim yok , hangi firma kapsamında

1100 - 1200 civarı düşünüyorum siteden arkadaşlar nasıl biri olduğumu söyleyebilirler , alavere dalavereyle işim olmaz , alıcaksan güvenli siteler üzerinden satış açarım sen yatırırsın ben kargolarım tel geldiğinde onaylarsın para hesabıma geçer olur biter

Hocam 1000 tl düz yapalım ben size havale geçim sizde kargolarsınız cihazı. Kargo falan bana ait

13 ay garantisi kaldı genpa cıkışlı 4s hiç çizik yok hep jelatinli kulanıldı.istersen cepten imei numarasını veririm genpayı arar sorarsın telefonun durumunu. telefona havale eft ıstersen 1150 yok işim garanti olsun dersen 1200 ye sanalpazardan acarım ilan. ıphone 4 s kardeş düşün derim full kutulu kulaklıgı falan hiç kullanılmadı.

05332403311

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

vodafone dan alınma ıthalatcı fırma garantısınde tpek cıgızı dahı yok kız arkadasımın telefonu ona 5 aldıgım ıcın eskı cıhazı bende kalacak 14 ay cıvarı garantısı var on arka fılm mevcut

05332403311

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

vodafone dan alınma ıthalatcı fırma garantısınde tpek cıgızı dahı yok kız arkadasımın telefonu ona 5 aldıgım ıcın eskı cıhazı bende kalacak 14 ay cıvarı garantısı var on arka fılm mevcut

ithalatçı firma garantisi nasıl oluyor kvk,genpa,teleservice bunlardan biri değil mi?

Geri
Üst Alt