Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıbıza sürüşe duyarlı far

beyler seviyeyi koruyalım kimse kimsenin yazım şekline karışmasın dalga geçer gibi olmuş tolga yazdıgın el alışkanlığı olabilir o yüzden tartışmaya gerek yok...

Arkadaşın sorununa yardımcı olmaya calışalım..

ayrıca Uğur arabanın detayları resimlerini paylaşırmısın çok merak ettik aerolu ibiza nasıl olmuş görelim ;)

beyler seviyeyi koruyalım kimse kimsenin yazım şekline karışmasın dalga geçer gibi olmuş tolga yazdıgın el alışkanlığı olabilir o yüzden tartışmaya gerek yok...

Arkadaşın sorununa yardımcı olmaya calışalım..

ayrıca Uğur arabanın detayları resimlerini paylaşırmısın çok merak ettik aerolu ibiza nasıl olmuş görelim ;)

ewet haklısın gorkem kardesm ama boyle densızler cıkıo ara sıra aracın fotolarınıda en yakın zamanda cekıp paylasırım saygılar.

kardeşim hani ben hiç bi ibizada cupra ve bocalar hariç dönüşe duyarlı bi ibiza görmedim sizinkinde varsa süper bi şans gerçekten :D

Tekrar affınıza sığınarak yazıyorum.Birdaha böyle birşeye söz etmem.

En azından ben kimseye terbiyesiz demedim! Böyle bir terbiyesizlik asla yapmam. Bir Türk olarak Türkçe'yi savunduğum için özür dilemeyeceğim ancak; yabancı özentisi bulunan kişilere ve kişiliklere rahatsızlık verdiysem özür dilerim. İyi günler.

tekrardan Yönetici abilerimden özür dilerim.. bu konulara dikkat etme sebebim yabancı dil telafuzlarından dolayı ve aldığım eğitimde ciddiyetsizliklere asla göz yumulmadığındandır. "Askeri eğitim" aslında uzatmazdım.Sadece bikere laf ağzımdan çıktı ve bunun arkasında durma gereği hissettim.

burda imla hatası ararsan dünya kadar bulursun,önemli olan niyettir sonuçta arkadaşın bir problemi var onu halletmeye çalışıyor,daha güzel bir yazıyla söyliyebilirdin neyse... arkadaşım arabanız güzel duruyor hayırlı olsun,problemin servislik olmuş gibi çünkü belki de arkadaşlar haklıdır sistem var gibi gözüküp yok olabilir 2. el aldığın kişi de bişeyler yapmış olabilir önceden,eğer halletmek istiyorsan kayseri de servis var sanırım birazcık benzin yakıcan ama yetkili servise götürüp için rahatlıyacaktır

Tekrar affınıza sığınarak yazıyorum.Birdaha böyle birşeye söz etmem.

En azından ben kimseye terbiyesiz demedim! Böyle bir terbiyesizlik asla yapmam. Bir Türk olarak Türkçe'yi savunduğum için özür dilemeyeceğim ancak; yabancı özentisi bulunan kişilere ve kişiliklere rahatsızlık verdiysem özür dilerim. İyi günler.

tekrardan Yönetici abilerimden özür dilerim.. bu konulara dikkat etme sebebim yabancı dil telafuzlarından dolayı ve aldığım eğitimde ciddiyetsizliklere asla göz yumulmadığındandır. "Askeri eğitim" aslında uzatmazdım.Sadece bikere laf ağzımdan çıktı ve bunun arkasında durma gereği hissettim.

sana az bıle soyledım Turklukten bahsedıosan once saygıyı ogren aramızda 6 7 yas var.Yınede sana acıklama yapım ben ozendıgım ıcın ole yazmadım kocum klavyede bak hangı tuslar bırbırıne yakınsa onu kullanmısım ben el alıskanlıgı pratık olsun dıe anladınmı? nıhayetınde resmı dılekce yazmıoruz cokta takılma boyle seylere

burda imla hatası ararsan dünya kadar bulursun,önemli olan niyettir sonuçta arkadaşın bir problemi var onu halletmeye çalışıyor,daha güzel bir yazıyla söyliyebilirdin neyse... arkadaşım arabanız güzel duruyor hayırlı olsun,problemin servislik olmuş gibi çünkü belki de arkadaşlar haklıdır sistem var gibi gözüküp yok olabilir 2. el aldığın kişi de bişeyler yapmış olabilir önceden,eğer halletmek istiyorsan kayseri de servis var sanırım birazcık benzin yakıcan ama yetkili servise götürüp için rahatlıyacaktır

tskr ederım..Uzerınde bu ozellık war kullanılmadıgından arıza lambası yanıo olmasa benm ıcın gereksız bıse bılgısayardan sonduremıolar mecbur tamır olması gerektıgı soylendı tamıratıda yapacak bı usta yok ıkamet ettıgım yerde neyse artık ben gosterge panelını sokturup arkasından arıza ısıgının kablosunu kestırıp ısıgı sondurucem baska caresı kalmadı.ILGILENEN HERKESE TESEKKURLER SAYGILAR.

Geri
Üst Alt