Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıbıza için nerede ekspertiz yaptırabilirim Acill yardım..

ufy1905

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar
kısmetse ibiza almak üzereyim içerenköyde çaılısıyorum anadolu yakasında ibiza için ekspertiz yaptırabileceğim içerenköye yakın önerebileceğiniz bir yer var mı.
bide ekspertiz ücreti olarak ortalama ne kadar talep ediyorlar acil yardımlarınızı bekliyorum..

Kayadibi ne git bence, ben önceki Leonumu orada expertiz yaptırmıştım, adamlar en ince ayrıntısına kadar her şeyi söylüyorlar... 200 tl vermiştim geçen sene....

ekspertiz için randevu almamız gerekiyor mu yoksa direk gitsek hemen ekspertize alırlar mı aracı bide bu ekpertiz işi ne kadar sürüyor bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Biz randevu almamıştık, ama alırsanız tabiki daha iyi olur, servisin yoğunluğu varsa, beklemezsiniz böylece. 1 saat civarı sürer...

Aileye Hoşgeldin Eryaya da bi sor derim:eek:key:

çamlıcada da var kaportaya baktırsan bide makınaya baglatırsın lıfte kaldırıp alt takıma baktır yatar 100 tlden fazla vermezsin eğer düşünürsen merkez seat servis var çamlıca erdem hastanesi karşısında scw dersen ilgilenirler merak etme hasan ustaya baktırabilirsin

Geri
Üst Alt