Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıbıza gizli özellikler ve garanti

Bende geçen servis danışmanına sordum.Gizli özellik açtırsam ne olur dışarıda diye bana şu şekilde bir cevap verdi.
Geçen biri geldi bagaj kapağı çalışmıyordu aracı kontrol etmişler gizli özelliği açık olduğunu görünce garanti kapsamına almamışlar.Bana söylenen aynen buydu.
Bu özellik niye var diye sormamış mı o zaman koymayın deseydi

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

MErhaba aracım 2017 yeni ibiza style paket acaba gizli özeliklerden açılınca kapılar kitlendiğinde aynalar kendiliğinden otomatik olarak kapanır mı ? yada aynalarda kapanmasını sağlayan motor varmıdır bunu nasıl öğrenebilirim

Aracın orjinalinde iceriden ayna katlama düğmesi var mı

MErhaba aracım 2017 yeni ibiza style paket acaba gizli özeliklerden açılınca kapılar kitlendiğinde aynalar kendiliğinden otomatik olarak kapanır mı ? yada aynalarda kapanmasını sağlayan motor varmıdır bunu nasıl öğrenebilirim

Aynı araç ve aynı donanım sınıfına sahibiz . Mümkün değil ;) İleride aynaları söküp motor destekli ayna takarsanız ki bu mümkün mü bilmiyorum o başka .

Biz aslında şu OPS ile ACC'yi açtıralım yeter ;)

Acc ; Adaptif Hız sabitleyici ... Öndeki araca göre hız uyumluluğu .

Ops çok gerekli değil ama ekranda park görseli oluyor.

29_max.jpg

Geri
Üst Alt