Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıbıza gizli özellikler ve garanti

merhaba arkadaslar

2016 ıbıza sahibiyim aracımın gizli özelliklerini açtırmayı planlıyorum ama kafama takılan bir takım sorular var yardımcı olursanız sevinirim
1) aracın özelliklerini açtırdıgım zaman garanti dısı kalır mı ?
2) bu özellikler istenildiği takdirde kapatılıyor mu ?
bu işlemleri istanbul'da ender elektronik yapıyor ama daha önce onlara işlem yaptıran varmıdır ?

Garantiyi bozmaz, sıkıntı yapma rahat ol

Yok eminim 6.5 inc ful link opsiyon 750 tl istiyorlar ve turkiyeye gelmedi dediler

İlginç. 6.5 inclik ekranda fullink standart geliyor sanıyordum. Hem para karşılığı satıp hem de Türkiye' de kullanılamaması can sıkıcı bir durum...

gizli özellik açılımı çok kolay abilerim kablosu olan herkes yapabilir yardımcı olabilceğim bişey varsa yardım ederim :)

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
  • Kontağın ilk açılışında ibrelerin sona vurup geri gelmesi (selamlama)
  • Kapıları uzaktan kumanda ile kilitlerken ve açarken uyarı sesi (orjinal alarm olan araçlarda buzzerdan öter)(Alarm olmayan araçlarda korna hafif çalar)
  • Coming Home fonksiyonunun otomatik olması (normalde bir kere selektör atılması gerekiyor)
  • Coming home ve leaving home fonksiyonlarının sis farından yanması
  • Katlanır aynasının altında aydınlatma olan araçlarda ayna katlandıktan sonrada ışıkların açık kalması
  • Ön Yol bilgisayarında araca ilave edilmesi gereken benzinin litre olarak gösterilmesi (türkçe çeviride "ek yakıt" olarak yazıyor)
  • Gündüz sürüş farlarının teyp üzerinden kapatılıp açılabilmesi
  • Şerit değiştirirken verilen kısa sinyalin 3 kereden 4 kereye yükseltimi (destekleyen modüllerde)
  • Geriye takıldığında sağ aynanın aşağı inmesi
  • Klima paneli "Auto" konumundayken klimanın çalışma şiddetinin gösterimi
  • Far anahtarı "0" veya gündüz "Auto" konumundayken arka parkların da yanması
  • Sinyallerin amerikan park olarak yanması ( Led sinyaller sürekli yanar sinyal verildiğinde tam olarak söner ve yanar )
  • Virajlarda sislerin yanması
  • Araç kilitlendikten sonra açık kalan cam varsa bunun yağmur yağınca otomatik kapanması (highline araçlarda)
  • Selektör attığınızda sis farlarının da yanıp sönmesi
  • XDS - Elektronik difransiyel kilidinin aktif edilip aracın daha iyi yol tutması(strong)
  • YENİ - Radyo açılışında Bluemotion - RLine gibi logoların konulması
bu gibi ozellikler ekleniyor araca bugun sordum abi ....
Bunların hepsini açıyorlarmı yoksa istediklerimizi mi ben bir kaçını istemiyorum mesela o zaman ne olacak

Bende geçen servis danışmanına sordum.Gizli özellik açtırsam ne olur dışarıda diye bana şu şekilde bir cevap verdi.
Geçen biri geldi bagaj kapağı çalışmıyordu aracı kontrol etmişler gizli özelliği açık olduğunu görünce garanti kapsamına almamışlar.Bana söylenen aynen buydu.

Geri
Üst Alt