Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıbıza 2010 elegance celık jant lastık 750 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emir

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracımın ustundekı jantları satıorm 15 jant lastıkler 185/60/15 brıstone we araba 20000 de jantlar we lastıler sıfır ayarında boya kaynak vs hıcbır kötü bıyerı yok sadece ıhtıyactan satıyormm alan arkadasa hayrlı olsnn...

hayırlı satışlar ama orjinal jant ve lastiği satarken pek para verilmiyor,ama ihtiyaç olduğunda ararken inanılmaz fiyatlar çekiliyor.eğer yeni jant lastik alacaksanız bence bunlarıda her duruma karşı köşede saklayın.inşallah gönlünüze göre bi fiyata satarsınız

saol kardesım ama benm jantta bı sıkıntım yok ölesıne satıyorm bellkı bılırsın maslakta jant store dıe bıyer war ben oranın satıs sorumlusuyum eger yardımcı olabılıcegım bı konu warsa butun arkadaslara elımden gelenı yaparımm

saol kardesım ama benm jantta bı sıkıntım yok ölesıne satıyorm bellkı bılırsın maslakta jant store dıe bıyer war ben oranın satıs sorumlusuyum eger yardımcı olabılıcegım bı konu warsa butun arkadaslara elımden gelenı yaparımm

=) o zaman önceki yorumumu görmemiş kabul edin..bunuda bildiğimiz iyi oldu teşekkür ederim..tekrardan hayırlı satışlar

ne demek türk lırası gelın yolunuz düserse bı cayımı ıcın maslakta 26. sokakdayımm :)

Merhaba lastik ve jantlarla ilgileniyorum lütfen tlf numaranızı yazabilirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt