ıbıza 2010 elegance celık jant lastık 750 tl | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ıbıza 2010 elegance celık jant lastık 750 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emir

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracımın ustundekı jantları satıorm 15 jant lastıkler 185/60/15 brıstone we araba 20000 de jantlar we lastıler sıfır ayarında boya kaynak vs hıcbır kötü bıyerı yok sadece ıhtıyactan satıyormm alan arkadasa hayrlı olsnn...

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
hayırlı satışlar ama orjinal jant ve lastiği satarken pek para verilmiyor,ama ihtiyaç olduğunda ararken inanılmaz fiyatlar çekiliyor.eğer yeni jant lastik alacaksanız bence bunlarıda her duruma karşı köşede saklayın.inşallah gönlünüze göre bi fiyata satarsınız

emir

Kayıtlı Üye
saol kardesım ama benm jantta bı sıkıntım yok ölesıne satıyorm bellkı bılırsın maslakta jant store dıe bıyer war ben oranın satıs sorumlusuyum eger yardımcı olabılıcegım bı konu warsa butun arkadaslara elımden gelenı yaparımm

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
saol kardesım ama benm jantta bı sıkıntım yok ölesıne satıyorm bellkı bılırsın maslakta jant store dıe bıyer war ben oranın satıs sorumlusuyum eger yardımcı olabılıcegım bı konu warsa butun arkadaslara elımden gelenı yaparımm
=) o zaman önceki yorumumu görmemiş kabul edin..bunuda bildiğimiz iyi oldu teşekkür ederim..tekrardan hayırlı satışlar

emir

Kayıtlı Üye
ne demek türk lırası gelın yolunuz düserse bı cayımı ıcın maslakta 26. sokakdayımm :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...