Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıbıza 1.2 tdı copa hakkında

E_G_E

Kayıtlı Üye
Arkadaslar daha once de bahsetmıstım ekonomık bır arac ıstıyorum dıye ama onu ısterken babam destek olcak hayalı vardı dun bıraz actıım konuyu adamın bana dedıgı ben sana bı tane araba aldım baska almayı dusunmuyurum eger paran varsa gıt kendın al dedı tabı ben kaldım sımdı ıstedıgım araba bıraz sacma kalıcak leon dan sonra ama kenarda az bı param var en fazla cıkabılcegım rakam 38000 sımdı sızden ıstedıgım bu arac hakkında bana bılgı verebılırmısınız ?? Sımdıden cok tesekkur ederım :)

Bahsettiğin arabanın liste fiyatı 39.400 TL gözüküyor. Pazarlıkla belki alabilirsin.

aaa zamlanmıs mı ya 36000 kusur du fıyatları

Bahsettiğin arabanın liste fiyatı 39.400 TL gözüküyor. Pazarlıkla belki alabilirsin.

sizin dedıgınız normal fıyatlar ama kampanya var 36600 liste fıyatı onu daha pazarlıkla ındırebılırız dıye dusunuyorum

Sonuçta iki araç arasındaki fiyat farkı ortada aracı değiştirerek bu farktanda vazgeçmiş olacaksınız ama ekonomi açısından yüzünüz ya da sponsorunuzun yüzü güler.

Sonuçta iki araç arasındaki fiyat farkı ortada aracı değiştirerek bu farktanda vazgeçmiş olacaksınız ama ekonomi açısından yüzünüz ya da sponsorunuzun yüzü güler.

walla sponsorum eskısı gıbı yakıt parası verse cok cıddı soluyorum arabama kıymam ama kendı cebımden cıkıyo ve ben cıdden sıkıldım artık benzın parası yetıstırmekten sızın aracınız da bı depo ne kadar a doluyo ayrıca kac km gıdıyo??

Doğru diğer kampanya fiyatlarını görmemişim.

Geri
Üst Alt