Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıbıza 1.2 tdı copa hakkında

bence kıyma leona benim gibi hafta sonları kullan ama ben arabasız yapamam dersen bir şey diyemem :(

Leondan sonra ibizaya binmek muhtemelen aratacaktır leonu ama. Çokda yapacak birşey yok. Ekonomi arıyosan ve bütçen kısıtlıysa Ibıza'dan başka şansın yok. Ama bu kadarda yermek haksızlık olur, sonuçta seat.

walla sponsorum eskısı gıbı yakıt parası verse cok cıddı soluyorum arabama kıymam ama kendı cebımden cıkıyo ve ben cıdden sıkıldım artık benzın parası yetıstırmekten sızın aracınız da bı depo ne kadar a doluyo ayrıca kac km gıdıyo??

ben v-power koyuyorum yedek depo diye tabir edilen genleşme tankını doldurmazsam yani atınca bıraktırırsam 160 tl (41-42 lt) alıyor (son zamla 160 oldu ocakta 135'e dolmuşluğuda vardı). 15.000 bakımından sonra full şehir içi 720 km gittim hala benzin ışığı yanmadı son 2/8'in altına yeni indi. benim aracım st yani sizin baktığınızdan 100 kg ağır benide 100 küsür sayarsak sizde 70-80 olsanız bende fazladan 120 kg var oradan da avantajlısınız. Ama tabi başlangıçta fazla yakar birde izmirin şehir içiyle kütahyanın şehir içi bir değil.

bence kıyma leona benim gibi hafta sonları kullan ama ben arabasız yapamam dersen bir şey diyemem :(

Abi benm ole bı secenegım malesef yok okulum balcova da ben seferısar da oturuyorum yabnı gunde kafadan 100 km yolum var ondan yetısemıyorum zaten sehır ıcınde olsa zaten degıstırmek gıbı bı nıyetım yok ama her ay 800 lıraya yakın benzın parası vermek benı gercekten bıtırdı:(:(

ben v-power koyuyorum yedek depo diye tabir edilen genleşme tankını doldurmazsam yani atınca bıraktırırsam 160 tl (41-42 lt) alıyor (son zamla 160 oldu ocakta 135'e dolmuşluğuda vardı). 15.000 bakımından sonra full şehir içi 720 km gittim hala benzin ışığı yanmadı son 2/8'in altına yeni indi. benim aracım st yani sizin baktığınızdan 100 kg ağır benide 100 küsür sayarsak sizde 70-80 olsanız bende fazladan 120 kg var oradan da avantajlısınız. Ama tabi başlangıçta fazla yakat birde istanbulun şehir içiyle kütahyanın şehir içi bir değil.

anladım ya benm de aracım ıste full doldurunca kısın 700-750 km arasında gıdıyodu yazın sureklı klıma acık oldugu ıcın olcemedım asagı yukarı aynı yolu yapıcak ıbıza da bı depoyla ama cok daha ucuza oo farkı var

Leondan sonra ibizaya binmek muhtemelen aratacaktır leonu ama. Çokda yapacak birşey yok. Ekonomi arıyosan ve bütçen kısıtlıysa Ibıza'dan başka şansın yok. Ama bu kadarda yermek haksızlık olur, sonuçta seat.

zaten seattan baska arabaya bınmek ıstemedıgım ıcın ıbıza tercıh ettım evet farkındayım leonu hem konfor olarak hem performans olarak kesın arıcam ama cıdden yetemıyorum benzıne hergun zam hergun zam yok yanı yapabılıcegım baska bıse

Geri
Üst Alt