Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmitde seat ibiza USTA önerisi olan var mı

Dmrramazan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar izmitteyim yeni 2003 model otomatik vites seat ibiza aldım.. Böyle sıkıntın olduğunda gidebileceğim bi usta tavsiye edebilirmisinizz???

en temizi gene keleşler yetkili seat servisi.tek seat marka araclara baktığı için işlerinde titiz diyolar pek şikayet duymadım.en azından işcilik ve parça garantisi var.rot-balans,klima gazı ,yağ değişimi filtreler vs gibi şeyleri özelden de kime gitseniz yaptırırsınız...

Hmmmm haklısın abi zaten kimse sorsam izmitte sanayi sıkıntılı diyor senin dediğin çok mantıklı

Arkadaşlar izmitteyim yeni 2003 model otomatik vites seat ibiza aldım.. Böyle sıkıntın olduğunda gidebileceğim bi usta tavsiye edebilirmisinizz???
İzmitte keleşler çok iyi servis olarak ben sürekli olarak onları tercih ediyorum ufak bakımları kendim yapıyorum geri kalan diğer işleri orada yaptırıyorum

kurye ile elden teslime verildi

istanbula getirsene, hem gezmiş olursun hem çeşit çok, bi yere bağımlı kalmazsın.

Geri
Üst Alt