Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmirli SCW'liler Burdamıyız..

Uğur abim İnş. geçen konuştuğumuz gibi İzmir muhabbetini gerçekleştiririz.Aslında 2 Leon gitsek fenada olmaz :))

haziranın 2 haftası ben izmirde olurum büyük ihtimalde sen nerde olursun bilmem artık.Beraber oluruz olmasak bile buluşuruz kardeşim.

Nisan 20 yada 23 ü gibi 3 günlüğüne izmire geliyorum toparlanalım,uzun zaman sonra ilk SCW organizasyonunu yapalım İzmirde..

Herzaman bekleriz abicim İzmire FAkat ben nisan gibi olamam kendimi büyük izmir organizasyonuna saklıyorumm...Haziran gibi olursa...

hadi bakalım kayserinin ilk günleri geldi aklıma ufaktan başlayıp çoğalıyor şimdiden çabaların ve emeklerin için tebrik ve teşekkür ederim...

Teşekkürler abicim inş bakalım tayin işimide ayarlayabilirsem izmire Bizde nasip olursa güzel organizasyonlar yaparız ben toplamaya çalışırım ekibi fakat şu an izmirde olmadığımdan yapamıyorumm:)

Geri
Üst Alt