Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmirli arkadaşlarımızdan acil yardım bekliyorum

Micqrop

Kayıtlı Üye
Merhabalar.
İzmir den araba almaya gideceğiz muhtemelen bu gece yola cıkacagız. Araç 2008 golf gt 170hp tsi
Bu araca orada nerede baktırabiliriz? Yetkili servis ekspertiz yapmıyormuş. Turboya motora kaportaya v.s iyi bakan birini bulmam lazım.
Varsa eğer tanıdıgınız yerler lütfen benimle paylaşın.
Bornova da varsa 10numara olur :)

Merhabalar.
İzmir den araba almaya gideceğiz muhtemelen bu gece yola cıkacagız. Araç 2008 golf gt 170hp tsi
Bu araca orada nerede baktırabiliriz? Yetkili servis ekspertiz yapmıyormuş. Turboya motora kaportaya v.s iyi bakan birini bulmam lazım.
Varsa eğer tanıdıgınız yerler lütfen benimle paylaşın.
Bornova da varsa 10numara olur :)

Semih kardeşim... İsmini hatırlayamiyorum ama iyi bir özel servis var... benim aracın debriyajı sıyırdığında yardımcı olmuştu... telefonu rehberimde buldum... dilersen bir görüş... 530 212 10 99...

Kendime değil akrabama :) Ama gözüm kaldı şimdi kendi aracımı malum siteye koydum 2004 audi a3 :)

Geri
Üst Alt