Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmir'e Gelenler ve Gelmeyi Düşünenler İçin 100 Önemli Madde !

Cok guzel olmus,zaten ne zaman gıtsem ızmıre donmek ıstemıyorum o an,bu yazı ıyıce mest ettı benı :)

aynı telden çalmıyoruz desene Can, ben ne zaman İzmire gitsem şu şehir merkezinden nasıl daha çabuk kaçarım diye düşünüyom. Şehir merkezini ne kadar sevmiyorsam ilçelerini de o kadar çok beğeniyorum. Mesela en büyük hayalim emekli olunca Eski Foça'ya yerleşmek.

aynı telden çalmıyoruz desene Can, ben ne zaman İzmire gitsem şu şehir merkezinden nasıl daha çabuk kaçarım diye düşünüyom. Şehir merkezini ne kadar sevmiyorsam ilçelerini de o kadar çok beğeniyorum. Mesela en büyük hayalim emekli olunca Eski Foça'ya yerleşmek.

faruk birinci kural eski foça yoktur..foça vardır:)

Bir ben gidemedim şu izmire ama kafaya koydum yaza düşürebilirsem muhakkak gideceğim

önceden okumuştum teşekkürler.. :)
velakin bi ben sevmiyorum herhalde İzmir'i..

Can,mest eden İzmir mi yoksa hatunları mı..? :D :p :D

valla abı ılk gıttıgımızde arkadaslarla sabahın 7 sınde flan gıtmıstık,jurassic park fılmındekı dınazor arayan gozler gıbı hatun hatun dıe bakınıyoduk bsey goremeyınce o saatte bende ızmırın farkına varıp hayran kalmıstım :D

İzmirli bi arkadasım war okulda anlat anlat bitiremez benim orda bircok akrabalarım ve ben hala yaklasık 10 yıldır gitmedim cok merak ediyorum bu yaz muhakkak gidicem oraya...
Yazıyıda soluksuz okudum guzel paylaşım için teşekkuru bir borç biliriz...

izmir çoğu yönünden güzel bir il
askerliği izmir askeri hastanede yaptım
ondan 2 sene öncesinde de tatile gelmiştim abimin yanına
boyoz güzel ve bir tek izmire has birşey başka yerde görmedim :D
en çok sevdiğim yönü ise rahat hareket edebilmen
o ne der bu ne der başıma bir iş gelir mi korkusu olmadan
sanki bir avrupa ülkesinde gibi serbestçe dolaşabilme özgürlüğü haz verici bir duyguydu
İzmir farkı :)
önceden okumuştum teşekkürler.. :)
velakin bi ben sevmiyorum herhalde İzmir'i..
Sen bi gel Yiğit abi bakalım bi daha İstanbul'a geri dönmek isticen mi :D

Geri
Üst Alt