Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmir'den 2009 makyajlı Leon alımı için yardım!

Ares35

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.
Yarın ilk sahibinden 40000 km'de, 30000 TL civarında, 2009 Style 1.4 TSI makyajlı kasa(ESP yok) Leon alma durumum var.
Birkaç sorum olacak, ilgilenirseniz sevinirim.
Aracın Tramer kayıtlarında 3000 ve 890 TL'lik çarpma var.
Farklı servisten bakıldığında 3000 TL olan hasarın sağ önden olduğu, tamponun değiştiği ve ön panel denilen parçanın değiştiği söylendi.
Ön panel saçtan bir parçaymış ve bazen değişmesi ciddi olabilceğini gösterirmiş.
Sahibi ise sadece tampon değişti, kasada bir durum yoktu diyor.
İzmir Gaziemir'de Dynomoss diye bir yerde expertize götüreceğim, servisinde bile olmayan cihazla baktıklarını duydum.
Servisi de 350 TL gibi bir rakam istedi expertiz için açıkçası çok geldi.
Aracın bu yılki bakımları yapılmamış ayrıca, fiyatta onu da dikkate aldık tabi.
Bunun için özel servise götürsek çok avantajlı olur mu?
Birde aracın motoru sıcak haldeyken kaputu açmak için gereken destek çubuğu el yakacak kadar aşırı sıcaktı, bu normal midir?
Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Saygılarımla,

kimsenin alışverişine karışmak istemem ama önden 3000 lira masrafı olan araca bulaşma 2-3 000 daha ver temizini al derim kardeş.

Cevap için teşekkürler öncelikle.
Ekpertiz sonucu önemli zaten.
Ama tamir işlemleri kaskodan ve servisinde olunca acaba 3000 rakamı çok fazla olmayabilir mi diye düşündüm.
Gerçi bu rakam 2009 senesinin rakamı, yeni aldığında olmuş...

kardeş düzen tutturabilirsin belki ama şansın düşük olur birde tek bir yerle kalma exper için bir kaç yere göster sana bir örnek veriyim , yakın da bir araç aldım aldıgımda üst kapak contası yanıkmış ama exper anlamadı anlayamadı ustaya gösterdik oda anlayamadı böle derin konuları exper de çözmek çok zor bende satarken expere gösterdik alırken boyalı dediği parçalar değişmiş dedi 2. exper de öyle değişik olaylar olabilir + satarken sıkıntı bence çok ince eleyip çok sık dokumak lazım.

Geri
Üst Alt