Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmirde Gizli özellik açtırma

aksit

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 4 günlük ibizaliyım ve daha 66 Km de :) Biraz araştırıken bu gizli özelliklerden bahsedildiğini gördüm bunlar nelerdir ve izmirde yapan bildiğiniz bir yer varmı
Şimdiden teşekkürler

Kalıcı ve aktif olman dileğiyle aileye hoş geldin. Aracın hayırlı olsun. Nazara ve BALTAya dikkat...
İzmirdeki arkadaşlarım yer için yardımcı olur.
Genelde kadran selamlama oluyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağolasın Teşekkür ederim Kadran selamlama bende mevcut Acılışta sağolsun hoş geldin diyor :))

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 4 günlük ibizaliyım ve daha 66 Km de :) Biraz araştırıken bu gizli özelliklerden bahsedildiğini gördüm bunlar nelerdir ve izmirde yapan bildiğiniz bir yer varmı
Şimdiden teşekkürler
İzmirde bu işi tapan kim var acaba serviste birçok özelliği acıyor aldığınız yerin servis kısmına sorun

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İzmirde bu işler sıkıntı dostum ya anlayan 1 kişiyi bulamadık daha :( ben mbu gaziemirde 2tane özellik açtırdım(selamlama ve park sensör ekranı) ama diğerlerini açmıyorlar. Varsa yardımcı olacak kimse bize de haber verin =)

Valla duruma hakim olsam gelince ben acayım diyeceğim ama bende hakim değilim olaya izmirde bulurum ama bu işi yapacak

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt