İzmirde Gizli özellik açtırma | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İzmirde Gizli özellik açtırma

aksit

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 4 günlük ibizaliyım ve daha 66 Km de :) Biraz araştırıken bu gizli özelliklerden bahsedildiğini gördüm bunlar nelerdir ve izmirde yapan bildiğiniz bir yer varmı
Şimdiden teşekkürler

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
Kalıcı ve aktif olman dileğiyle aileye hoş geldin. Aracın hayırlı olsun. Nazara ve BALTAya dikkat...
İzmirdeki arkadaşlarım yer için yardımcı olur.
Genelde kadran selamlama oluyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aksit

Kayıtlı Üye
Sağolasın Teşekkür ederim Kadran selamlama bende mevcut Acılışta sağolsun hoş geldin diyor :))

memet_one

VİP Üye
Administrator
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 4 günlük ibizaliyım ve daha 66 Km de :) Biraz araştırıken bu gizli özelliklerden bahsedildiğini gördüm bunlar nelerdir ve izmirde yapan bildiğiniz bir yer varmı
Şimdiden teşekkürler
İzmirde bu işi tapan kim var acaba serviste birçok özelliği acıyor aldığınız yerin servis kısmına sorun

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Shavecat

Kayıtlı Üye
İzmirde bu işler sıkıntı dostum ya anlayan 1 kişiyi bulamadık daha :( ben mbu gaziemirde 2tane özellik açtırdım(selamlama ve park sensör ekranı) ama diğerlerini açmıyorlar. Varsa yardımcı olacak kimse bize de haber verin =)

memet_one

VİP Üye
Administrator
Valla duruma hakim olsam gelince ben acayım diyeceğim ama bende hakim değilim olaya izmirde bulurum ama bu işi yapacak

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi