Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmir Organizasyonu Bekliyorum...

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar özellikle İzmir ve çevresinde yaşayanlar bir organizasyon düzenleyelim istiyorum... İzmir içi olması şart değil sanırım... Mesela ben Bergama da düzenlemek istiyorum... Bergama da tarihi bir şehir fakat her ne hikmetse altın madeni açılmasa kimse adını bile bilmeyecekti şu ana kadar. Akropol ve Asklepionumuz var görülmeye değer diye düşünüyorum... İzmir Mod.u olan arkadaş sanırım Haktan dı... Birlikte bişeyler yapabiliriz sanırım... Nasıl olur?

çok güzel fikir umarım izmir olarak gereken kalabalığa ulaşır birdahaki sefer bizi daha kalabalık karşılarsınız.:)

Güzel fikir :) İzmir modumuz bu konuda ilgili olacaktır :eek:key:

Alper abi keşke geçen haftaki İzmir organizasyonuna gelseydik çok keyifliydi..

Alper abi keşke geçen haftaki İzmir organizasyonuna gelseydik çok keyifliydi..

Geçen hafta arabanın işleri ile uğraştım İzmir e sık sık gittim ama kısa süreler içindi... Artık yeniden Leon landım... Bundan sonra sık sık elimden geldiğince organizasyonlara katılmak istiyorum...

Haktanfr kardeşimizle görüştüreceğim sizi..

Geri
Üst Alt