Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmir karşıyakadan seat ibiza 1.4 tdi 2008 yeni aldığım aracım

Fiyat normal ben söyleyip rahatlatayım sizi. Hatta aracın bakımları vs tam ise iyi bile almışsınız. Hayırlı olsun. Yalnız bagaj kapağında neden IBIZA yazmıyor ben onu anlamadım. Boya durumuna vs iyice baktırdınız değil mi?

abi çocuklar sökmüştü iki harfı eksıkti:) bende hepsini söktüm yenisi elimde mevcut takıcam:)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

abi aracın degeşeni yok kesin yok ilk sahıbı araca sadece iki sene uzun yolda kullanmıs tanıdıgım bır ınsan buyuk bır şirketin müdürü kendısıne şirket arac verdıgı ıcın bu arac depoda duruyordu, aküsü,hava filtreleri,trigeri yanı 90000 bakımı dahı hersey yapılmıstı. ben aracı alırken tozlu idi yıkattım gercek rengını gördum şok oldum:) aracta sadece çakılların verdıgı çiziklerden dolayı ( resımlerı mevcut bende ) ön tampanto boya var

Geri
Üst Alt