Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmir de REVO yazılım

E_G_E

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracıma revo yazılım yaptırmak ıstıyorum oncelıkle herhangi bir zararı var mı?? Ayrıca İzmir de bunu yaptırabıleceğim bir yer var mı?? Şimdiden tesekkurler :)

1.4 tsı 125liklerde revodan problem yaşıyan arkadaşlar vardı görürlerse yorumu onlar yapsınlar...

revonun ızmırde bayısı yok,ıstanbulda powershop yapıyor.yalnız revo 1.4 tsı konusunda cok da basarılı olamadı ne yazıkkı,yaptıgı arabalar genelınde arıza ısıgı flan yaptı bezıp sıldırenler oldu

revonun ızmırde bayısı yok,ıstanbulda powershop yapıyor.yalnız revo 1.4 tsı konusunda cok da basarılı olamadı ne yazıkkı,yaptıgı arabalar genelınde arıza ısıgı flan yaptı bezıp sıldırenler oldu

peki ne yaptırabılırım??

barbaros abıye yaptırabılırsın ps chiptunıng,ankarada umıt dogan var Remaps markası bu ısımlere yaptıran arkadaslar var memnunlar

İzmirde PSchiptuning bayisi SRKshop var 1.4tsı da pek şikayet duymadım başka markalardanda olabilir superchips mesela

ya orada arkadasım yaptırdı memnun kalmadı eskı halıne gerı dondurdu araba sılkeleme falan yapıodu heralde dv den kaynaklandı oo ama bılmıyorum dogrusu

barbaros abıye yaptırabılırsın ps chiptunıng,ankarada umıt dogan var Remaps markası bu ısımlere yaptıran arkadaslar var memnunlar

bu dedıgın yerler heralde Izmır de yok eli mahkum gedıcez ankara ya yada istanbula

Geri
Üst Alt