Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmir de REVO yazılım

forge alcaksın seattan sıparıs edıcegın bsy yok orjınalı dısında,orjınalının revızyonlandıgını bılyoruz ama yıne de forge alıp daha fazla basıncı tutmasını saglarsın

forge alcaksın seattan sıparıs edıcegın bsy yok orjınalı dısında,orjınalının revızyonlandıgını bılyoruz ama yıne de forge alıp daha fazla basıncı tutmasını saglarsın

anladım peki forge den nasıl sıparıs edıcem?? cok soru sordum kusura bakmayın :(

sıteye uye olup sonrasında heralde buy ıt dıyerek ılerlıceksın dıye tahmın edıyorum

yazılımdan önce filtre kiti ve egsoz yapsan ve sonrasında yazılım yaptırsan daha sağlıklı olur,tabi performans amaçlı düşünüyorsan

Orijinal DV "06H" kodu ile başlıyorsa değiştirmene gerek yok.

Orijinal DV "06H" kodu ile başlıyorsa değiştirmene gerek yok.

yırtılma sorunu olmaz ama basıncı da forgeden ıyı tutamaz orjınal dv ıle,b nevı forgenın ıcındekı yayın yuksek basıncta degısmezse tutamıcagı gıbı b durum olusur

o silkeleme sorunu yazılımsal.bendede oldu.yazılımı değiştirince düzeldi.dv filan değil kesinlikle.bizim dv miz bize fazla fazla yeter,forge ne kadar gerekli bilmiyorum.122 tsi da gereksiz bence.revonun yeni yazılımları gelmiş 122 lerde sorun yoksa bakılabilir,ben markalı yazılım taraftarıyım artık custom diye birşey olamaz stock araçta.custom diye yapılan yazılımların aynısını supercipste yapıyor revo da yapıyor.her arabaya kimse aynı yazılımı atmıyor bunları zamanında iyi uydurmuslar,iyi yutturmuslar.

o silkeleme sorunu yazılımsal.bendede oldu.yazılımı değiştirince düzeldi.dv filan değil kesinlikle.bizim dv miz bize fazla fazla yeter,forge ne kadar gerekli bilmiyorum.122 tsi da gereksiz bence.revonun yeni yazılımları gelmiş 122 lerde sorun yoksa bakılabilir,ben markalı yazılım taraftarıyım artık custom diye birşey olamaz stock araçta.custom diye yapılan yazılımların aynısını supercipste yapıyor revo da yapıyor.her arabaya kimse aynı yazılımı atmıyor bunları zamanında iyi uydurmuslar,iyi yutturmuslar.

sılkeleme sorununu yazılıma nasıl bagladın 2 dakkada ? bızım dv mız bıze yeter mantıgı nedır yada:) tsı da gereksız bence ne demektır nasıl b dayanagın var ortada:) stock arabada custom yazılım olmaz demıssın neye dayandırdın bunu ?custom dıye yapılan yazılımların aynısını nasıl superchıpsde yapıyormus yada revo madem oyleydı ılk gelen tsı yazılımları neden sureklı sorun verdı revoda yapsalardı o zaman custom yazılımlar gıbı ? arabadan alınan loglara gore hayette aynı yazılım atılabılıyor.bu tarz b metnı yazarken bence 2 kere dusun yazdıgın yanlıs seylerı okuyup cıddıye alıcak cok kısı var burda bsyler ogrenmeye calısan

Geri
Üst Alt