İzmir de REVO yazılım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İzmir de REVO yazılım

E_G_E

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracıma revo yazılım yaptırmak ıstıyorum oncelıkle herhangi bir zararı var mı?? Ayrıca İzmir de bunu yaptırabıleceğim bir yer var mı?? Şimdiden tesekkurler :)

LeonRider

Kayıtlı Üye
1.4 tsı 125liklerde revodan problem yaşıyan arkadaşlar vardı görürlerse yorumu onlar yapsınlar...

kurtbil

Kayıtlı Üye
revonun ızmırde bayısı yok,ıstanbulda powershop yapıyor.yalnız revo 1.4 tsı konusunda cok da basarılı olamadı ne yazıkkı,yaptıgı arabalar genelınde arıza ısıgı flan yaptı bezıp sıldırenler oldu

E_G_E

Kayıtlı Üye
revonun ızmırde bayısı yok,ıstanbulda powershop yapıyor.yalnız revo 1.4 tsı konusunda cok da basarılı olamadı ne yazıkkı,yaptıgı arabalar genelınde arıza ısıgı flan yaptı bezıp sıldırenler oldu
peki ne yaptırabılırım??

kurtbil

Kayıtlı Üye
barbaros abıye yaptırabılırsın ps chiptunıng,ankarada umıt dogan var Remaps markası bu ısımlere yaptıran arkadaslar var memnunlar

E_G_E

Kayıtlı Üye
İzmirde PSchiptuning bayisi SRKshop var 1.4tsı da pek şikayet duymadım başka markalardanda olabilir superchips mesela
ya orada arkadasım yaptırdı memnun kalmadı eskı halıne gerı dondurdu araba sılkeleme falan yapıodu heralde dv den kaynaklandı oo ama bılmıyorum dogrusu