Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmir burdamı ?

Joke-R

Kayıtlı Üye
öncelikle admin yetkisindeki ve moderatör olan arkadaşlar konu için uygun yermidir bilemiyorum değilse artık affola taşımanızı rica edicem.Akabinde amacım izmirden kim var kim yok net tespit etmek ardından güzel şeyleri birlikte scw altında paylaşmak...

İzmir ve yakın çevresinden kimler burda ? Üyeler kısmını ve eski postları baya bir karıştırdım ancak net ve aktif üyeleri doğru tespit edemedim ? Herkes bir merhaba derse net rakamla birlikte yıl başı sonrası yeni yıla izmir scw ile güzel bi başlangıç yaparız ?

Şimdiden desteği ve anlayışı için scw admin/mod grubuna teşekkürler...

İzmir de birkaç arkadaş vardı fakat aktif değiller
Uzun zamandır izmir de buluşma yapılsın istiyoruz öncü olacak bir kişi iseniz izmir bölgesi için konuşalım @kirlisakal metin abi soma da

öncelikle admin yetkisindeki ve moderatör olan arkadaşlar konu için uygun yermidir bilemiyorum değilse artık affola taşımanızı rica edicem.Akabinde amacım izmirden kim var kim yok net tespit etmek ardından güzel şeyleri birlikte scw altında paylaşmak...

İzmir ve yakın çevresinden kimler burda ? Üyeler kısmını ve eski postları baya bir karıştırdım ancak net ve aktif üyeleri doğru tespit edemedim ? Herkes bir merhaba derse net rakamla birlikte yıl başı sonrası yeni yıla izmir scw ile güzel bi başlangıç yaparız ?

çağatay bu işin altından kalkıcağını umut ediyorum.
bir de arkadaşlardan geri bildirim aldın mı
artık İzmiri kimse tutamazz...

Kışları Trakya yazları Izmir tayfada olabilirim :D:D

Kışları Trakya yazları Izmir tayfada olabilirim :D:D

Zevkle ağırlarız sıkıntı olmazda arkadaş cidden izmirden bir tek benmi varım koca forumda o_O bir kaç hafta daha güncel tutarım bu konuyu akabinde daha agresif bir reklam kampanyası düzenlemeyi düşünüyorum izmirde :)

İzmirden var olmaz mı ya :)

Biz bi ara izmirde toplantılar yapıyoduk en son yalnış hatırmalıyosamn23-24 araba olduk fakat bi organizasyon olayında sıkıntı yaşandı ve grup dağıldı. Biz gene 6-7 arkadaş aktif bi şekilde takılıyoruz ama Araç toplantısı olarak değil güzel bi arkadaş çevremiz oldu sağlam dostluklar edindik onun çerçevisinde buluşuyoruz he gene arabalarla toplanıyoruz ikeada olsun buca tarafında olsun konvoy şeklinde geziyoruz :)

Bugün arabamı her zaman park ettiğim yere park edicem.İlginçtir benim park ettiğim sırada bir tanede düz beyaz 5f leon Tsi var.Oda gelir genelde hep arkama park eder...bugün öyle bi denk geldikki o karşı kaldırıma bırakmak zorunda kaldı..Selamlaştık devam ettik neyse akşam arabada berem kalmış onu alıyım dedim ana ne göriyim bizim beyaz 34 plaka Scw sticker ı taşıo Telefon yanımda değildi ama yarın kesin çekerim fotosunu..
[doublepost=1483738781,1483738703][/doublepost]Güncel liste:
@Joke-R
@texin35

Bugün arabamı her zaman park ettiğim yere park edicem.İlginçtir benim park ettiğim sırada bir tanede düz beyaz 5f leon Tsi var.Oda gelir genelde hep arkama park eder...bugün öyle bi denk geldikki o karşı kaldırıma bırakmak zorunda kaldı..Selamlaştık devam ettik neyse akşam arabada berem kalmış onu alıyım dedim ana ne göriyim bizim beyaz 34 plaka Scw sticker ı taşıo Telefon yanımda değildi ama yarın kesin çekerim fotosunu..
[doublepost=1483738781,1483738703][/doublepost]Güncel liste:
@Joke-R
@texin35
Bizim tanıdıklarımız arasında 34 plaka yok nerde oturuyosun ben bucadayım daha doğrusu biz bucadayız :)

Geri
Üst Alt