Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmİrde artik org. Yapiyor

HAKTANFR

Kayıtlı Üye
sevgili İzmirli arkadaşlarim SCW ege bölge sorumlusu olarak artik İzmirinde diğer İller gibi
organİzasyon yapmasini çok İstİyorum artik bİzlerde dİğer İllerdekİ arkdaşlarimiz gibi buluşmalar düzenleyip
ÇeŞİtlİ aktİvİteler yapalim dİyorum sİz İzmİrlİ ve Çevre İllerİmİzdekİ arkadaŞlarimdan destek beklİyorum
artik scw aİlesİne İzmİrİn nekadar sÜper org.lar yaptiĞini gÖsterelİm.
Yerİ gelsİn İstanbula bİz gİdelİm ordakİ scw dostlarimizla toplanalim onlar İzmİre geldİĞİnde mİsafİrperverlİĞİmİzİ gÖsterelİm onlarda bİz gİttİĞİmİzde gezdİrİrler org.lar yaparlar.
Ben İzmİrde scw stİkeri olan bİr Çok seat gÖrdÜm Şİmdİ sİzler burda kendİnİzİ gÖsterİn..
Bİzde 10-20-30 araÇ olalim toplanalim seatÇilarin farkini İnsanlara gÖsterelİm.

Şİmdİ sİzlerden bu konu baŞliĞi altinda bÜtÜn İzmİrlİler İle toplanip Çok gÜÇlÜ bİr topluluk kuralim İstİyorum

haydİ İzmİr gÖster kendİnİ..

Özellİkle bana tel numaralarini Özelden atabİlİrsİnİz sms yolu İle İlerde İzmİrdekİ org.lar hakkinda bİlgİlendİrelİm

hepİnİze cani gÖnÜlden saygilarimi sunuyorum

​​haktan kuŞtaŞ
scw ege bÖlgesİ sorumlusu

[/B]

Büyüyoruzzzzzzz.....:seat:seat

Her İlden SCW'li olmaya başladı. Büyüdüğümüzü görmek çok güzel. :)

Hadi hayırlısı. İnşallah çok güzel organizasyonlarla buluşuruz.

En Gerekli olandı bu güzel oldu Kolay gelsin :eek:key:

Hadi Hayırlı Olsun İzmirdekiler Napıyo Bilmiyorum ama insan şöle bi toplanır cuma akşamı bi kumru falan yer :cake:

Geri
Üst Alt