Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İyi ki varsiniz yaa...

Günün Konusu..

Kelimelerin icin teşekkürler Kaan,duygularımıza tercüman olmuşsun..Benimde inan ki her pc yi açtığımızda ilk actığımız sitedir SCW,yeni aldığım aracıma xenon ararken tesadüfen bulduğum ama tesadüf olmayan arkadaşlıklar ve dostluklar kurduğum bir aile yuvası oldu artık..

Sende iyiki varsın hocam... Böyle samimi güzel sıcak duyguların için Teşekkür ederiz... :)

Keyfin Daim olsun Kaan :) Hepimiz aynı duygular ve düşünceler içindeyiz..Samimi ve içten yazınla tercüman olmuşsun bizlerede..İYİKİ VAR SCW :)

guzel bı yerdesın abı alo de gelıyım yanlız hıssetme kendınıD:Ç

Günün Konusu..

Kelimelerin icin teşekkürler Kaan,duygularımıza tercüman olmuşsun..Benimde inan ki her pc yi açtığımızda ilk actığımız sitedir SCW,yeni aldığım aracıma xenon ararken tesadüfen bulduğum ama tesadüf olmayan arkadaşlıklar ve dostluklar kurduğum bir aile yuvası oldu artık..

yarasın abi afiyet olsun :cool: keyfin bol en kötü günün böyle olsun...bu arada nerdesin abi seni bizden ayıran mesafe nedir ???

Sende iyiki varsın hocam... Böyle samimi güzel sıcak duyguların için Teşekkür ederiz... :)

iyiki varsın SCW :eek:key:

Keyfin Daim olsun Kaan :) Hepimiz aynı duygular ve düşünceler içindeyiz..Samimi ve içten yazınla tercüman olmuşsun bizlerede..İYİKİ VAR SCW :)

guzel bı yerdesın abı alo de gelıyım yanlız hıssetme kendınıD:Ç

Vallahi ne guzel yazmissiniz hepinize tek tek sonsuz sevgilerimi sunarim coook cok cok saolun varolun..hicbir zaman eksik olmayin...endonezya jakartadayim..gorev iste naaparsiniz..yapacak bisey yok..vallahi burada bile yalniz hissetmedim ya kendimi...coook tesekkur ederim dostlarim..hepinizi tek tek opuyorum:)

güzel ve içten duygular..aynını paylaşıyorum...teşekkürler
kendi adıma bende seni seviyorum..

not kardeş sevgisi

Geri
Üst Alt