Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstinye parktaki Cupra...

zafa38

Kayıtlı Üye
Bugun bi arkadasım aradı istinye parka bi beyaz cupra cıkartmışlar... Acaba eryadaki arabamı yoksa Dogustakimi cok merak ettim. Fiyatıda cok uygunmuş okadar ekstra olmasına karsın 49 bin fiyatı varmış. Galiba biri siparişten vazgeçti almadı aracı.... Tam fiyatı 49.750 imiş...

sıfırmııı???

---------- Post added at 17:13 ---------- Previous post was at 17:12 ----------

yani siparişten vazgeçti almadı derken ben sıfır anlamında algılarımda...

araç sıfır değildir sanırım ama ruhsatı çıktığı için ikinci el muamelesi de görmüş olabilir.

sıfırmııı???

---------- Post added at 17:13 ---------- Previous post was at 17:12 ----------

yani siparişten vazgeçti almadı derken ben sıfır anlamında algılarımda...

Elbette sıfır 2.el arabayı oraya cıkartmazlar. Siparişi veriosun bu zaman zarfında ve araba geldikten sonrada arabadan vazgecebiliyosun ve araba satılana kadar 10 bin tl kaporanı bekletiyorlar satılınca iade ediolar...

kesinlikle yanlışın vardır... bu araba ya sıfır degil, yada sıfırsa bu fiyata degildir...

kesinlikle yanlışın vardır... bu araba ya sıfır degil, yada sıfırsa bu fiyata degildir...

Bende inanamadım bide okadar ekstra var ustunde zaten duz fiyatı indirimiyle birlikte 51 bine falan geliyor... Dogusu aradım ama kimse cıkmıyor kepenkleri indirmişler demekki pazartesi anlarız:) Arabauı bu gece cıkartıcaklarımış ordan geceyede kalmayabilir denmiş...

param olsa düşünmezdim bile.. :S :S

her parası olan düşünmese o araç oraya çıkmazdı bile :) paran olduğu anda böyle düşünmeyeceksin merak etme...

her parası olan düşünmese o araç oraya çıkmazdı bile :) paran olduğu anda böyle düşünmeyeceksin merak etme...

paramı zorunlu harcamam gereken yerler olmadığı sürece düşünmem abim..
bu hayata bi defa geliyoruz arabaya verilen paraya hiç bi zaman acımam..bu görüşüm evlendikten sonra vs. değişebilir ama değiştiği taktirde de beni ben yapan parçalardan biri gitmiş oluyo ki bu tarz bi durum yaşarsam bi gün bi başkası için yaşıyorum demektir..kimse benden değerli değil..kimsenin de bana kendinden daha çok değer vermesini istemem..

Geri
Üst Alt