İster inan ister inanma ! KESİNLİKLE İZLEYİN | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İster inan ister inanma ! KESİNLİKLE İZLEYİN

eneserol

Kayıtlı Üye
harika gerçekten insan etkilenmeden edemiyor. rabbimizin bize sağladıklarına ne kadar şükretsek azdır.

mehmetelt

Kayıtlı Üye
çok güzel video gerçekten. günlük hayatta karşılaşıp önemsemediğimiz şeyler aslında ne kadar muhteşem. bir de şuna dikkat ettim, dünyada muhteşem olan şeylerin hiçbiri insan tarafından yapılmamış. insanların yaptıklarının dünya için hiçbir faydası yok.

Z

Kayıtlı Üye
rabbimizin lütüflarını ve mühendisliğini anlamak için bedenimize ve nasıl işleyişine bakmak yeterli ..1 milyon yıl geçse bile aynısını yapabilecek bir teknoliji olmayacak

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Yaratan'ın işlerine akıl sır ermiyo. Mükemmel bir düzen, mükemmel bir işleyiş. İnsan zekasının 1 tanesini bile sağlayamayacağı imkanın, sayılamayacak kadar çoğunu sağlayan bir zeka.
İnsan hayran kalıyo.

Cihan

Kayıtlı Üye
daha nice mucizeler var saymakla bitmez.. orada ataist bi yorumcu vardı, saygı duyuyorum tabi ama sadece yorumunu, velakin hepsinin tesadüf olduğunu düşünen insan benim için yoncanın 3 yaprağının biri kadar bile kaydadeğer değildir.. her maddenin bir mucizesi var, her maddenin.. daha nasıl varlığını ispatlasın.. sen tesadüfen lotoyu bile tutturamazken nasıl milyonlarca mucizenin tesadüf olduğunu düşünürsün..
önce kızıyorum:mad: ama sonra gülüyorum:) düşününcede acıyorum:( onların haline

setnogrom

Kayıtlı Üye
her kar tanesi farklı ama bunun oluşmasını sağlayan tek.Ne büyük bi zekadır ki biz anlamak için bile çok çalışıyoruz ömrümüz yetmiyor.Mükemmel bi işleyiş.Allah (c.c.) için dua etmek-iyi bir insan olmak yaradana en güzel teşekkürdür.

xx