Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İst'dan yardımcı olacak bi arkadaş yok mu??

ersin şöyle yapabilirsin koldayamanın ücretini bir arkdaşa havale et yada cezmi abiye herhangi bir arkdaşın aracı ile gidilir iş emri açılır koldayama alınır sana yollanır çözümü bu
evt ancak bu şekilde Ersin Bey e yardımcı olabilirz... güzel bir fikirdi, teşekkür ederim

erya nın müşteri ilişkilerinde kendini geliştirmesi gerektiğini boşuna sölemedimm...bu kadar çabuk kestirip atılmamalı...sonuçta Ersin arkadaşımız bu sitenin bi üyesi ve bu kampanyadan yararlanmalı..çözümüde biz değil erya bulmalı :eek:key:

Bencede Bu Biraz Kötü Bir Uygulama Olmuş.SCW Üyelerine Biraz İndirim ve İstedikleri Memlekete Göndermeleri Gerekiyor.Herkese Değil Ama Bu Sitede Üye Olanlara Gönderilmesi Gerektiğini Düşünüyorum Bende.

evet fiyat çok iyi ama başka şehire yollanmıyor burda servise sordum 500 küsür tl dedi.360 tl ye varken neden alalım 500 tl ye istanbula da gelemem kalakaldım kolçaksız.

Bir sponsorluk ve anlaşma söz konusuysa herkes yararlanabilmeli.Sonuçta Türkiye'nin her noktasında üyelerimiz var.Sadece İst. yada yakın illerdekiler bundan faydalanacak olduktan sonra bana bu samimi gelmez kaldıki hiçte hoş bir durum değil.Ben yararlanıyorsam başka arkadaşta yararlanmanlı sonuçta bu sadece bir parça.Erya'ya bu konuda daima kötü not veriliyor.
Servis açısından iyiler ama müşteri ilişkileri kötü gözüküyor.:confused:

xx

iş emri her türlü açılır arkadaşlar yarın erya da ismail bey veya hasan usta nın hesap numarasını alıp size yazarım dileyen her üyemiz bu imkandan yararlanır sıkıntı asla olamaz

iş emri her türlü açılır arkadaşlar yarın erya da ismail bey veya hasan usta nın hesap numarasını alıp size yazarım dileyen her üyemiz bu imkandan yararlanır sıkıntı asla olamaz

Cezmi Baba senden de bu beklenirdi...Başımızdan eksik olma abim...;)

Bu sorunu çözecek hayırsever bi vatandaş aranıyor:D

yarın veya pazartesi erya ile konuşabilirsin kargo ile sana yollayacaklar

Geri
Üst Alt