İstanbul'daki En Hızlı ve En Sağlam Seat Servisi? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İstanbul'daki En Hızlı ve En Sağlam Seat Servisi?

İstanbul'daki En Hızlı ve En Sağlam Seat Servisi?

• Kullanılan toplam oy
    34

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar başılktan da anlaşılacağı üzere İstanbul'daki En Hızlı ve En Sağlam Seat Servisi sizce hangisidir? İki seçenek işaretleyebilirsiniz...

ULU

V.İ.P Üye
Kayıtlı Üye
abi aygüv den başka servise hiç gitmedim, aygüv diyeyim bi yanlışını görmedim daha Allah göstermesin

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Avek müşteriye herhangi bir sıkıntıda çözüm için yaklaşıyor tavsiye edilir

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
İstanbul daki arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum...

erhane

Kayıtlı Üye
Kazadan sonra Erya'da yaptırdım aracımı. 2 hafta sürdü. Sıfır takılan kaputta vernik akması sonucu dalgalanma olmuştu (sanırım fırına geç soktular) hemen halledip ertesi gün verdiler. İşlerde aksama olsa bile çözüm odaklılar, bi sorunla karşılaşmadım. İşlem neydi, tanıdık yok aslında ama gide gele bi samimiyet oluştu diyebilirim.

Umtertrk

Kayıtlı Üye
Avek musteri yaklasimi ve memnuniyet adina guzel ilk izlenimlerim, yer bakimindan ise kaliteli

ksenophanes

Kayıtlı Üye
3 senelik ibiza, 2.5 aylık leon kullanıcısı olarak leonu almadan önce bu soruya esenyurt doğuş derdim ama leon'da yaşadığım sıkıntıya istinaden öncesinde gelin bir bakalım denilip servis görevlisi arkadaşın yerinden kalkıp aracıma bakmadan "o sorun şundandır abi randevu al" diye kestirip atmasına istinaden artık esenyurt doğuş diyemiyorum.

Pazartesi günü ilk kez avek servisi deneyeceğim ali rıza bey'e randevu aldım. Kendisine dair bilginiz var mı acaba ?