Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul'daki En Hızlı ve En Sağlam Seat Servisi?

İstanbul'daki En Hızlı ve En Sağlam Seat Servisi?

• Kullanılan toplam oy
    35

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar başılktan da anlaşılacağı üzere İstanbul'daki En Hızlı ve En Sağlam Seat Servisi sizce hangisidir? İki seçenek işaretleyebilirsiniz...

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
abi aygüv den başka servise hiç gitmedim, aygüv diyeyim bi yanlışını görmedim daha Allah göstermesin

Avek müşteriye herhangi bir sıkıntıda çözüm için yaklaşıyor tavsiye edilir

Beni EDS'ler İYİ Tanır

İstanbul daki arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum...

Kazadan sonra Erya'da yaptırdım aracımı. 2 hafta sürdü. Sıfır takılan kaputta vernik akması sonucu dalgalanma olmuştu (sanırım fırına geç soktular) hemen halledip ertesi gün verdiler. İşlerde aksama olsa bile çözüm odaklılar, bi sorunla karşılaşmadım. İşlem neydi, tanıdık yok aslında ama gide gele bi samimiyet oluştu diyebilirim.

Avek musteri yaklasimi ve memnuniyet adina guzel ilk izlenimlerim, yer bakimindan ise kaliteli

3 senelik ibiza, 2.5 aylık leon kullanıcısı olarak leonu almadan önce bu soruya esenyurt doğuş derdim ama leon'da yaşadığım sıkıntıya istinaden öncesinde gelin bir bakalım denilip servis görevlisi arkadaşın yerinden kalkıp aracıma bakmadan "o sorun şundandır abi randevu al" diye kestirip atmasına istinaden artık esenyurt doğuş diyemiyorum.

Pazartesi günü ilk kez avek servisi deneyeceğim ali rıza bey'e randevu aldım. Kendisine dair bilginiz var mı acaba ?

Geri
Üst Alt