Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul'da işini ADAM GİBİ yapan folyo kaplamacı aranıyor. MASLAK HARİÇ...

Benimde başıma geldi biarkadaşın tavsiyesiyle 50tl tavan kaplattım ama antenin orayı yırttılar antenden bitime kadar beyaz biçizgi var şimdi...

hatun tüccarına söledim abi hallederiz sen takma kafana ben aslında böle durumlarda parayı vermem ama arada arkadaş oldugu için bide iyi tarafıma denk geldi verdim 50bankonutu sonra beni telefonlarda salladı sonra telefonlara çıkmamaya başladı travesti...ama benim elime ALLAH onu biyerde düşürürse ben otravestiye biliyorum yapıcamı...

seni oraya yönlendirdiğim için kendımı suçlu hissettim.ınsanların nasıl iş yaptıklarına bende ınanamıyorum artık.benım aracımı kapladıklarında memnun kalmıştım gayet iyi falan dıyordum ama şimdi senın yorumlarını okuyunca şok oldum.Orda zaten kaplama işini bi kişi yapıyor.digerleri yanında öyle duruyor.hiç bir iş yapmıyorlar.ama MEvlüt senın arabanı nasıl öyle safsaklamış anlamıyorum.adamın elınden her iş gelıyordu.eger bir daha ordan gecersem sırf bu olay yuzunden onlarla konuşcam.paracı olduklarını bi kaç olaydan dolayı biliyordum ; ama parayı alıpta hakkını vermedıklerını düşünmemiştim.kusura bakma seni oraya yönlendirdigim için..

Lütfen kesinlikle sizinle bir alakası yok. Ben zaten sizin aracın resimlerini gördükten sonra kaplamaya karar verdim. Ve sizinki gerçekten mükemmel bir şekilde kaplanmış. Yani sizin aracı şişirmemişler. Benimkinde ise arkadan bir okul taşıtı geldi ve iş bitmeden onunla uğraşmaya başladılar. Çırakta daha b.k etti zaten. Neden böle oldu çünkü büyük balık geldi küçükle uğraşmadılar. Nasıl olsa bunlar meraklı ses çıkarmazlar. Ama yanlış kişilere denk geldiler. Bir de allahtan parayı vermemiştim. Pazarlıksız 50 lira dedi bize. Size ne kadar demişlerdi?

Protac artık bitarafı kalkmış bi firma komple kaplatmayacaksanız gitmeyin derim. Ufak tefek şeyler için Yenibosnada biyer var isteyene tarif edebilirim

Protac artık bitarafı kalkmış bi firma komple kaplatmayacaksanız gitmeyin derim. Ufak tefek şeyler için Yenibosnada biyer var isteyene tarif edebilirim

Çok haklısınız Atatürk sanayi resmen bitmiş. Nedense gittiğimiz yerlerde esnafla problem yaşamadan bir işimiz olmuyor.
Adres alabilirsem çok sevinirim...

Lütfen kesinlikle sizinle bir alakası yok. Ben zaten sizin aracın resimlerini gördükten sonra kaplamaya karar verdim. Ve sizinki gerçekten mükemmel bir şekilde kaplanmış. Yani sizin aracı şişirmemişler. Benimkinde ise arkadan bir okul taşıtı geldi ve iş bitmeden onunla uğraşmaya başladılar. Çırakta daha b.k etti zaten. Neden böle oldu çünkü büyük balık geldi küçükle uğraşmadılar. Nasıl olsa bunlar meraklı ses çıkarmazlar. Ama yanlış kişilere denk geldiler. Bir de allahtan parayı vermemiştim. Pazarlıksız 50 lira dedi bize. Size ne kadar demişlerdi?

bana 70 demişlerdi ama arkadasımında şeritleri yapılcaktı yani iki araba oldugundan bende 50 ye yaptırdım.ikimizin işide çok guzel olmuştu.sızın gıttıgınız gunde yapılan mını cooper eger grı renk ıse gene bızım tavsıyemız uzerıne gıden bır aractı.hatta eskı bı leon kullanıcısı olması lazım.onun resımlerınıde gormustum oda çok guzel olmuştu.memnun kalmışlar.ama sızınkını nasıl öyle yapmış anlamıyorum.mevlüt işini guzel yapar ugrasır herseyı halleder.ama başlarındakı patron(genç olan) ona gıt şu işi yap dıyınce adamda onu yapıyor.patronlarından dolayı sızın işiniz olmamış.bızımkınde de öyle bişeyler yapmıştı ama bir an once bıtırmesını ıstemıştık.sizde iyiki parasını vermemişiniz sevındım o yuzden.zaten onunda istemeye yuzu kalmamıştır.

walla kardeşim yaşadığın şeyler gerçekten çok üzücü yaklaşık 1 hafta önce bende tavanı ve bi kaç yeri kaplattım sana bi tek keşke ankarada olsaydın diyorum çünkü gerek işçilik gerek te malzeme kalitesi çok çok iyiydi bana sonradan bie tek bişey bile söylemediler başta ne konuştuysak o yani ki 5 sene koşulsuz garanti verdiler zaten ankaradaki bütün seatcılar oraya gidiyo site sponsoru

bana 70 demişlerdi ama arkadasımında şeritleri yapılcaktı yani iki araba oldugundan bende 50 ye yaptırdım.ikimizin işide çok guzel olmuştu.sızın gıttıgınız gunde yapılan mını cooper eger grı renk ıse gene bızım tavsıyemız uzerıne gıden bır aractı.hatta eskı bı leon kullanıcısı olması lazım.onun resımlerınıde gormustum oda çok guzel olmuştu.memnun kalmışlar.ama sızınkını nasıl öyle yapmış anlamıyorum.mevlüt işini guzel yapar ugrasır herseyı halleder.ama başlarındakı patron(genç olan) ona gıt şu işi yap dıyınce adamda onu yapıyor.patronlarından dolayı sızın işiniz olmamış.bızımkınde de öyle bişeyler yapmıştı ama bir an once bıtırmesını ıstemıştık.sizde iyiki parasını vermemişiniz sevındım o yuzden.zaten onunda istemeye yuzu kalmamıştır.

Mevlütmüdür nedir ilk hatası ispirtoyu getirip kullanmaması. İspirtoyu o zaman ne işe getirdin. Temizlemeden langır lungur işi bitireyim parayı kapayım yok öyle. Başlarında yaşlı bir adam vardı. Zaten ilk gittiğimizde gözümüz tutmamıştı. İkinci hataları falçatayı bilinçsiz kullanmaları. Oradaki çırakmıdır nedir. Köşeleri kesmek için tamponun altını baya bir çizmiş. Yani kısacası ya biz çok ince eleyip sık dokuyoruz ki yapılan işin içine sinmesi lazım yada esnaf çok fazla para canlısı oldu ki şu anda atatürk sanayi için bu son derece geçerli...

hakan ne tarafta oturuyosun sen? babyboibiza (umut) un söylediği bir yer var tepe nautilus a çok yakın.ufak 1 2 şey kaplattırıcam istersen birlikte gidebiliriz

istanbulda bu iş üzerine yer açmak çok sıkıntılı bu işi zaten reklamcılar çok zor yapıyo reklamlı araç kaplamak yamamak kolay çünkü... Aux volkanın arabası protac ta kaplandı on numara oldu bende memnunum fakat adamlar burunlarından kıl aldırmıyolar o doğru...

istanbulda bu iş üzerine yer açmak çok sıkıntılı bu işi zaten reklamcılar çok zor yapıyo reklamlı araç kaplamak yamamak kolay çünkü... Aux volkanın arabası protac ta kaplandı on numara oldu bende memnunum fakat adamlar burunlarından kıl aldırmıyolar o doğru...

Bana artık ağızları ile kuş tutsalar bile protaca gitmem. Deseler bana gel bedava kaplıcaz yinede gitmem. Çünkü o adamlar esnaf değil. Parayı sonradan bulunca bir yerleri kalkan insanlardan. Onlara kaplatacağıma paradan kaçmam gider servisten 1000 lira ne kadarsa artık gider mis gibi on numara alır kullanırım. Bare SERVİS ARAÇLARIMIZIN DEĞERİNİ BİLİYOR. Bu adamlar gibi FIRSATÇI DEĞİLLER...

Geri
Üst Alt