Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul'da işini ADAM GİBİ yapan folyo kaplamacı aranıyor. MASLAK HARİÇ...

Ama tüm aracı 1400e çok başarılı kaplıyorlar..Titanyum griye kaplatsam mı diye düşünüyorum son bir kaç zamandır..ya da o 2009 3.30ci deki gibi mat inci beyazı mı?

abi yok artık...sakın oynama...mis gibi rengi var arabalarımızın...herkes bize özenip beyaza kaplatıyo sen ne diosun :cool:

abi yok artık...sakın oynama...mis gibi rengi var arabalarımızın...herkes bize özenip beyaza kaplatıyo sen ne diosun :cool:

Ne biliim Mert beyaz renk çok efendi duruyor..böyle daha gizemli saldırgan karanlık durmasnı istiyorum..bir de garajıma bakınca belki farkedersiniz ön cupra tamponla aracın genel beyazı arasında hafif bir ton farkı var..beni çıldırtıyor bu durum..Mert boyarız tekrar dedi ama arabayı 1 gece bile serviste bırakma durumum yok...yani durum bundan ibaret...

Arkadaşımın aracını cumartesi kaplattırdık protac ta çok güzel yaptılar üç hafta öncede ben kaplattırdım gene sorun çıkmadı burunlarından kıl aldırmıyolar ama bence bu işi iyi yapıyolar....

Ne biliim Mert beyaz renk çok efendi duruyor..böyle daha gizemli saldırgan karanlık durmasnı istiyorum..bir de garajıma bakınca belki farkedersiniz ön cupra tamponla aracın genel beyazı arasında hafif bir ton farkı var..beni çıldırtıyor bu durum..Mert boyarız tekrar dedi ama arabayı 1 gece bile serviste bırakma durumum yok...yani durum bundan ibaret...

şimdi sen söyleynce tekrar baktım ve farkettim...daha beyaz kalmış sanki tampon....saldırganlıksa mat füme ya da siyah...jantları da parlak siyaha boyat batmobile gbi gez :)

---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

Arkadaşımın aracını cumartesi kaplattırdık protac ta çok güzel yaptılar üç hafta öncede ben kaplattırdım gene sorun çıkmadı burunlarından kıl aldırmıyolar ama bence bu işi iyi yapıyolar....

ne renk şuan aracın?

şimdi sen söyleynce tekrar baktım ve farkettim...daha beyaz kalmış sanki tampon....saldırganlıksa mat füme ya da siyah...jantları da parlak siyaha boyat batmobile gbi gez :)

ne renk şuan aracın?

benim aracım gri sadece tavan kaplattım....

seni oraya yönlendirdiğim için kendımı suçlu hissettim.ınsanların nasıl iş yaptıklarına bende ınanamıyorum artık.benım aracımı kapladıklarında memnun kalmıştım gayet iyi falan dıyordum ama şimdi senın yorumlarını okuyunca şok oldum.Orda zaten kaplama işini bi kişi yapıyor.digerleri yanında öyle duruyor.hiç bir iş yapmıyorlar.ama MEvlüt senın arabanı nasıl öyle safsaklamış anlamıyorum.adamın elınden her iş gelıyordu.eger bir daha ordan gecersem sırf bu olay yuzunden onlarla konuşcam.paracı olduklarını bi kaç olaydan dolayı biliyordum ; ama parayı alıpta hakkını vermedıklerını düşünmemiştim.kusura bakma seni oraya yönlendirdigim için..

komple kaplamayı zamanında protac komık rakamlara yapıyorlardı sonrasında 850-1000-1350 bı orantıda fıyat artırdılar bende caydım sagolsunlar :)

dün audinin gayet meşhur olan bir forumunda protac a rakip bi firma geliyo diye yazmıştı bi arkadaş.reklam amacıyla yaptığını zannetmiyorum.merakle bekliyorum gerçekten

sahsen ankara'da var dun gordum ankaralı arkadaslarımız kesın gormustur turucu STI baya basarılı ıscılıklerle yapmıslar ıstanbulda da yavas yavas ınsallah rakıpler gelır ....

ne renk şuan aracın?

İşte bu Mert BatMobile.....Hayalimdeki kombinasyon..Yiğit yaklaştı buna....Benim ön tampona bir baksana garajdan..Fark var di mi? kafayı yedirtecek bana...

Geri
Üst Alt