Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul'da işini ADAM GİBİ yapan folyo kaplamacı aranıyor. MASLAK HARİÇ...

Belkide bizim tahlizsizliğimiz cumartesi gitmek. Fakat ben daha önce telefonla randevu almama rağmen yine bekledim. Ve hemen yan tarafta tavana pasta yaptırdılar. Güya pasta ile kabarcık kalmayacaktı. Fakat heryeri fiyaskoydu. Zaten midem bulanınca golfü satığ leon aldık. Bu araçta hata yapmayacağız diyoruz ama çok özür dileyerek söylüyorum ama MİLLETİN KANI BOZULDU. Ve artık PROTAC ağzıyla kuş tutsa yinede gitmem. Benden uzak allaha yakın olsunlar...

:) Zaten o işin raconu yan tarafta pasta ; o da ekmek kazansın mantığı..Ama 30 kaat pastaya alıyor insafsız..ben de orada yaptırmadım...

:) Zaten o işin raconu yan tarafta pasta ; o da ekmek kazansın mantığı..Ama 30 kaat pastaya alıyor insafsız..ben de orada yaptırmadım...

Anlamadığım pasta bizim bildiğimiz arabaya çekilen çizik gidermek amacıyla kullanılan pasta ise yoğun bir şekilde yağ içeren bi ürün.3-4 kez yıkama ile yine çıkmayan ''Yağ Tabakası'' üzerine folyo çekmez nasıl bi mantık çok merak ettim...

Anlamadığım pasta bizim bildiğimiz arabaya çekilen çizik gidermek amacıyla kullanılan pasta ise yoğun bir şekilde yağ içeren bi ürün.3-4 kez yıkama ile yine çıkmayan ''Yağ Tabakası'' üzerine folyo çekmez nasıl bi mantık çok merak ettim...

İşte boyadaki reçine gitsin diye çekiliyormuş..Mantık buymuş..

İşte boyadaki reçine gitsin diye çekiliyormuş..Mantık buymuş..

Abi o mantıkla çekiliyo olabilir.Ama diğer yandan da sonuçta kaportaya tam olarak tutunamıcak çünkü arada pastanın oluşturduğu yağlı tabaka olacak.Reçinelerden kurtulmaksa maksat yıkamacılarda sıcak basınçlı su tutulsun yine çıkar.Bence ordaki amaç tamamiyle pastayı çeken yere para kazandırmak.Sadece bir tavan'a 30 milyon alan bir esnaf adam değildir benim gözümde.Biz komple pasta'yı makine ile 50 milyona çekiyoruz...

Ve birde şu yüzden bitti benim gözümde. Tavana pasta çekerken o kullandığı yuvarlak dönen alet ile cam fitillerini parçalamışlardı. Orada gördüm bizim suçumuz değil yan tarafın suçu dediler. Be kişiliksiz herifler yan tarafı ben kendimmi söledim illa gidip çektiricem diye. Verdiğim folyo parasını ve o 30 lirayı helal etmiyorum.

Bahçelievlerde yapan bir yer var özelden atarım istersen...

Bne sana yer önerebilirim özelden yazarsan burda reklam olur hemde işininerbabı biyer.

Ve birde şu yüzden bitti benim gözümde. Tavana pasta çekerken o kullandığı yuvarlak dönen alet ile cam fitillerini parçalamışlardı. Orada gördüm bizim suçumuz değil yan tarafın suçu dediler. Be kişiliksiz herifler yan tarafı ben kendimmi söledim illa gidip çektiricem diye. Verdiğim folyo parasını ve o 30 lirayı helal etmiyorum.

Normalde fitil diplerine,çok eğimli yerlere makine ile çekmemek gerek.Bunu herkes bilir pasta çeken.Adam resmen baştan savma iş yapmış..

adamların elinde o kadar çok iş varki, artık ufak tefek işleri sallamıyolar. Adam gibi yapmayacaksan direk yok çek yaptıkları yanlış tabiki, geçmiş olsun.

Ama tüm aracı 1400e çok başarılı kaplıyorlar..Titanyum griye kaplatsam mı diye düşünüyorum son bir kaç zamandır..ya da o 2009 3.30ci deki gibi mat inci beyazı mı?

Geri
Üst Alt