Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul'da işini ADAM GİBİ yapan folyo kaplamacı aranıyor. MASLAK HARİÇ...

hakan_leon

Kayıtlı Üye
Cumartesi günü sabahtan büyük bir sevinçle aracımın arka tamponunun alt kısmını mat folyo kaplatmak için Maslak Atatürk oto sanayiye gittik. Yer Yurtiçi kargonun olduğu yerde pasaj içindeki ÖZKAYA REKLAMCILIK. Gittğimde mini cooper kaplıyorlardı. Orada çalışan insan ilişkilerinden bir haber olan arkadaş 1 saat sonra işlerinin biteceğini söyledi. Peki dedik ve tam 3 SAAT bekledik. Neyse problem yok. Arabayı içeri aldık. Daha sonra kaplanacak yeri ispirto ile temizlediler.(Temizlediklerini sandılar)Neyse kaplamaya geçtiler sonra bir baktık şişikler falan oluştu. Çizgiler falan bir türlü düzelmedi. Söyledik bu olmadı düzeltin falan çalışanlardan bir tanesi falçata ile şişikleri delip parmağı ile düzeltti daha berbat etti. O sırada esas ustaya okul arabası geldi kaplama için. Dedik bu halde olmaz yeniden yapın şunu. Başlarındaki bi PATRONLARI çatır çutur söktü folyoyu. Bizde babamla sinirlendik adamla az kaldı birbirimize girecektik. Yemin ediyorum bu kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum. Sonra bir baktık tamponun altında falçata çizikleri oluştu. Sonuç olarak; NEDEN BU KAPLAMACILAR İŞİNİ DÜZGÜN YAPMAZLAR. MİLLETİN ARABALARINI PARAYI KAPMAK İÇİN ŞİŞİRİP ATARLAR. DAHA ÖNCE BAŞIMA PROTACTADA BUNA BENZER BİR OLAY GELMİŞTİ. ORASIDA AYNI. YA MASLAKTA HİÇMİ DÜZGÜN BİR YER YOK. HİÇMİ YAPTIĞI İŞİ ŞİŞİRİP ATMAYAN BİR YER YOK. ALIŞMIŞLAR MİLLETİN ARABALARINI DENEK OLARAK KULLANMAYA. BÜYÜK KONUŞMAYIM AMA BİR DAHA MASLAĞA ADIMIMI KOLAY KOLAY ATMAM. ATATÜRK SANAYİ BİZİM İÇİN BİTMİŞTİR...
-İstanbulda işini düzgün yapan, şişirip atmayan, yaptığı işi ciddiye alan mat folyo kaplamacı aranıyor.
Ve en çokta mert abiye ayıp oldu. Servise uğrayacaktık bir parça değiştirmek için. Bunlar yüzünden gelemedik mert abi kusurumuza bakma...

neden protac'a gitmiyosun..
güzel işçilik ve kaliteli malzeme kullanıyolarmış..
şikayet edenlerin hepsi fiyatlardan şikayet ediyolar sadece duyduğum kadarıyla..

Protac'da da sorun yaşadım diyor cnm orasını gördünmü... =)

Daha önce başıma protactada buna benzer bir olay gelmişti.

Cümleyi oku tam cnm benim... =) (Kırmızı yazıları iyi oku)

Daha önce başıma protactada buna benzer bir olay gelmişti.

Cümleyi oku tam cnm benim... =) (Kırmızı yazıları iyi oku)

daha önceden diyo olm ne kadar önceden ne biliyim ben..
dedikodu yapar gibi fıs fıs konuşturma lan.. :D

neden protac'a gitmiyosun..
güzel işçilik ve kaliteli malzeme kullanıyolarmış..
şikayet edenlerin hepsi fiyatlardan şikayet ediyolar sadece duyduğum kadarıyla..

Daha önceki aracımız golf 5 te üstünü folyo kaplatmak için PROTAÇ a gitmiştik. Neyse kapladılar. Hava kabarcıkları kaldığını gördüm daha sonra telefon ettiğimde güneşte kalınca geçeceğini söylediler. 3 ay kullandım hala duruyordu. Ben kaplatırken arkada birileri vardı ya lanet olsunki arkadaki aracı almak için sizin aracınızı şişiriyorlar. Dahada önemlisi orta konsolu kaplatmak istedik 100 tl dedi. Fakat bişeyler yaparız dedi. Neyse söktük komple orta kısmı 100 den aşağı kesinlikle olmaz dedi. Öylemi aynı şekilde ordanda kızgın bir şekilde çıktık. Yine kavga çıkıyordu zor tuttuk kendimizi. Bu yüzden PROTAÇ BİZİM İÇİN ÖLDÜ...

Peki ozaman...:D

Hakan kardeşim kusura bakma lütfen biraz dağıldı konu...

Dün gece mat inci beyazı bir 3.30ci gördüm...Çocuklara sordum protacta kaplatmışlar..İnceledim..Kusursuz bir işçilikti..Ben de protacta yaptırdım..İşçilik güzeldi..Baloncuk da kalmadı..Ama kuş pisliklerini hemen temizlemek gerek yoksa folyoyu yakıyor...

Dün gece mat inci beyazı bir 3.30ci gördüm...Çocuklara sordum protacta kaplatmışlar..İnceledim..Kusursuz bir işçilikti..Ben de protacta yaptırdım..İşçilik güzeldi..Baloncuk da kalmadı..Ama kuş pisliklerini hemen temizlemek gerek yoksa folyoyu yakıyor...

Belkide bizim tahlizsizliğimiz cumartesi gitmek. Fakat ben daha önce telefonla randevu almama rağmen yine bekledim. Ve hemen yan tarafta tavana pasta yaptırdılar. Güya pasta ile kabarcık kalmayacaktı. Fakat heryeri fiyaskoydu. Zaten midem bulanınca golfü satıp leon aldık. Bu araçta hata yapmayacağız diyoruz ama çok özür dileyerek söylüyorum MİLLETİN KANI BOZULDU. Ve artık PROTAC ağzıyla kuş tutsa yinede gitmem. Benden uzak allaha yakın olsunlar...

Geri
Üst Alt