Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbulda 2Milyon TL'lik Soygun SON DAKİKA :)

o şimdi bier yere saklanmıştır..paraları yaymıştır üstünde yatıyordur..yada şy an 3,5 atıyordur..

yakalanmaz yurtdışına kaçtı mı tamamdır dünyalar onun:D SEAT fabrikasını alır:)

bence gider Leon 1.6 TDI Style alır,yakıttan tasarruf eder :( ağır oldu dimi

way beeea bizim burda neler olmuş adamdaki cesaret baya iiymiş yalnız herkes yapamaz bu işi :)

ver aylık 2000+akbil+yemek+sgk+ kömür yardımı bak yapıyo mu:p:D
adam neden bunu yaptı dıye sorgulamak lazım aslında.o kadar parayı taşıyan adama asgari ücret +- verirsen olacağı bu!

zaten olayın akşamına teslim olmuş,maaşıma zam yapmadıkları için çaldım ders alsınlar diye ifade vermiş polise haberlerde öle diyodu :D

o para adamın hayatını değiştirir bir müddet ama ölene kadar değiştirecek yatırımı yapmadığı sürece krallığındaki kaleyi en fazla 1 senede kaybeden. Teslim olması ve verdiği ifade garip bir serzeniş olmuş. Şimdi düşünüyorum da, 2 milyon TL param olsa benim hayatım çokda fazla değişmezdi. Çok iyi bir araba alsan zaten 400-500bini gider. 500bine de ev alsan orta üstü hallerde, geriye 1 milyon kalır. ona da iyi bir yerden yatırımlık bir dükkan, nollduuuuu para bittiiiiiii puhaha bak 1 günde 2 milyonu yedim gitti, yine hayat aynı hayat, yine güneş aynı yerden doğuyor :p

Geri
Üst Alt