Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbulda 130 araçlık korkunç kaza

mevlut911

Kayıtlı Üye
Bu sabah saat 07.00 civarında hadımköy gişeleri ile çatalca gişeleri arasında karasu viyadüğü üzerinde
zincirleme kaza meydana geldi.. yaklaşık 130 aracın karıştığı bir kaza 30 yaralı 1 ölü vardı..

Kazanın nedeni yoğun sis ve viyadük üzerinde meydana gelen gizli buzlanma ee bunlara birde dikkatsizlik ve
tecrübesizlikte eklenince maalesef bu kötü manzara oldu..

Olay yerine ilk giden ekipler arasındaydım içimi burkan şey olay yerinde eşini kaybetmiş bir bayanın feryatlarıydı :((((
hemen yanındaydım resimdede görünuyor zaten sözün bittiği an burası işte... sizlerle paylaşmak istedim

w82j.jpg
[/URL][/IMG]

Sabah bu haberi okumuştum dahada büyük sonuçları olabilirdi.Ölenleri Allah rahmet eylesin,yaralılara acil şifalar,sanada kolay gelsin kardeşim zor anlar.

xx

Allah geride kalanlarına sabır versin... Yaralılarda acil şifa bulurlar inşallah... sanada kolay gelsin kardeşim... üzücü bir olay..

allah yaralılara acil şifa ölenlerede rahmet eylesin

benim hatırladığım daha buyuk zıncırleme kaza yok:confused:

bende haberlerde izledim üzücü gerçekten

Allah yaralılar acil şifa versin..Ölen vatandaşımıza Allah rahmet eylesin..

Turkiye'de olan en buyuk zincirleme trafik kazasi. Olenlere allahtan rahmet, yaralilara allah acil sifalar diliyorum. Bu arada o arabalarin arasinda siyah makyajli kasa leon vardi bizde degil

Geri
Üst Alt