Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbulda 130 araçlık korkunç kaza

Zor bir görev, yaralılara acil şifalar, Ölenlere Allahtan rahmet diliyorum.

Mevlüt Allah kolaylık versin kardeşim biz okurken bu haberleri zorlanıyoruz sen birde bu haberdekilere müdahale ediyorsun Allah yardımcın olsun...

Allah kazalardan belalardan korusun hepimizi. Yaralılara Allahtan şifa dilerim Ölen kişinin de inşallah mekanı cennet olur Allah ailelerine sabır verir inşallah.
Sizin işinizde zor abii, o trafiklerde, arabların arasından geçiyorsunuz tecrübesiz insanlar sizi de tehlikeye atıyor. Doktorlardan önce insanı hayat çizgisinin gerisinde kalmamasına büyük rolunuz var. Allah yardımcınız olsun.

:( Çok üzücü bir durum. Allah geride kalanlara şifa versin

Allah Ölen rahmetlİyİ cennetİne kabul, gerİde klanlara sabir versİn.yaralilara acİl Şİfalar versİn İnŞallah

2 gündür eğitimdeyim, benim İstanbul'dan geleceğimi sanıyormuş hocam. İzmitte konakladığımı duyunca rahatlamış. Sabah ilk görüşmede konu gündemimizdeydi.

Geçmiş olsun, zor durum. Allah sabır versin.

allah yaralılara acil şifa ölenlerede rahmet eylesin

Allah yardım etsin çok zor bi durum işiniz gerçekten zor ölenlere Allah rahmet eylesin yaralılara da yardım etsin inşallah....

Geri
Üst Alt