İstanbulda 130 araçlık korkunç kaza | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İstanbulda 130 araçlık korkunç kaza

mevlut911

Kayıtlı Üye
Bu sabah saat 07.00 civarında hadımköy gişeleri ile çatalca gişeleri arasında karasu viyadüğü üzerinde
zincirleme kaza meydana geldi.. yaklaşık 130 aracın karıştığı bir kaza 30 yaralı 1 ölü vardı..

Kazanın nedeni yoğun sis ve viyadük üzerinde meydana gelen gizli buzlanma ee bunlara birde dikkatsizlik ve
tecrübesizlikte eklenince maalesef bu kötü manzara oldu..

Olay yerine ilk giden ekipler arasındaydım içimi burkan şey olay yerinde eşini kaybetmiş bir bayanın feryatlarıydı :((((
hemen yanındaydım resimdede görünuyor zaten sözün bittiği an burası işte... sizlerle paylaşmak istedim

[/URL][/IMG]

setnogrom

Kayıtlı Üye
Sabah bu haberi okumuştum dahada büyük sonuçları olabilirdi.Ölenleri Allah rahmet eylesin,yaralılara acil şifalar,sanada kolay gelsin kardeşim zor anlar.

xx

leeveent

Kayıtlı Üye
Allah geride kalanlarına sabır versin... Yaralılarda acil şifa bulurlar inşallah... sanada kolay gelsin kardeşim... üzücü bir olay..

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
allah yaralılara acil şifa ölenlerede rahmet eylesin

ofb37

Kayıtlı Üye
benim hatırladığım daha buyuk zıncırleme kaza yok:confused:

Lejyoner

Administrator
Allah yaralılar acil şifa versin..Ölen vatandaşımıza Allah rahmet eylesin..

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
Turkiye'de olan en buyuk zincirleme trafik kazasi. Olenlere allahtan rahmet, yaralilara allah acil sifalar diliyorum. Bu arada o arabalarin arasinda siyah makyajli kasa leon vardi bizde degil

Üst Alt