Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbulbilişim güvenilirmi

bi donem onlardan yuklu olarak urun alacaktım son gune kadar her sey guzel son gun aradılar urun gırıs ı olmadı hala sıze sunları verelım... verdıklerı urunler pıyasadakınden 3 5 dolar daha pahalı !!

Ben alışveriş yaptım,teknosada 2 200 olan tv yi peşin 1580 e aldım.Kesinlikle güvenilir bir kere,ama spot satılan bir ürün kendi servisleri mevcut,üründe sıkıntı cıkarsa kendileri hallediyor.

bu tv yi 4 aydır kullanıyorum..40c 650 bence rakipleri arasında en iyi tv..fakat istanbul bilişimden almanızı tavsiye etmiyorum ayrıca bu tv yi almayı planlıyorsanız SQ01 panel almaya çalışın..
(anadolu garanti samsungun ana yetkili servisi..bunun dışındakiler paralel ithalat ve kendi servislerinde tamir yapıyorlar..)

tv güzel fiyat güzel
ama spot mal ise ve tamirini de kendisi yapıyorsa..başını çok ağrıtır..düşün ki bir dönem ben vestelden aldım ve vestelin her yerde servisi var ama anamdan emdiğim süt burnumdan gelid 13 defa servise gitti sonunda oya yazdım buraya yazdım..da yenisini alabildim..burda o güvencen olmayabilir..elektornikte şanslımısın şansız mısın o da çok önemli..ben elektronikte pek şanslı sayılmam..ona göre..

Geri
Üst Alt