İstanbulbilişim güvenilirmi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İstanbulbilişim güvenilirmi

PATRON

Administrator
başka bi yer bulamadınmı..:) ne almak istiyorsun öncelikle? bu adamlar spot mal satıyorlar..

PATRON

Administrator
ben o linki ana link sandım pardon.

tv leri spot olarak satıyor tr garantisi yok sadece kendisi tamir edip yoluyor kendi garanti veriyor yani.. ve ürünler stoklarda görünüyor ama aslında yok stoklarda.. telefon etmeden kesinlikle sipariş geçme.. ama spot mal ona göre..

PORO

Kayıtlı Üye
bi kaç defa gitme şansım oldu..ne zaman gitsem özellikle tv ler kapış kapış gidiyodu....

setnogrom

Kayıtlı Üye
Ben oradan lcd aldım sorun çıkmadı ama avantajım kardeşim eskiden orada çalışıyordu.Güvenilirlilik olarak sorun yaşartır.Garantiyi kendisi veriyor nedeniyse markalardan ithal ederken markaların garanti güvencesini satın almıyor bu sebeptende ucuza satıyor.Alınmasına alınır ama teknik açıdan başını ağrıtırlar.Biraz fazla ver başka yerden al derim ben.

xx

mfb

Kayıtlı Üye
Merhabaler değerli Scw üyeleri sizlere daha önce alışveriş yapmadığım istanbulbilişim.com.tr adres hakkında bilgi duyum ve tecrülerinizi almak istiyorum.Bu siteden aşğıda linkini verdiğim Lcd tv yi almayı düşünüyoruz sizce bu cihaz nasıl bir cihaz teşekkür ederim hepinizden şimdiden :)
http://www.istanbulbilisim.com.tr/SAMSUNG_LE-40C650-LCD-TV,14345.html
bence de alma ordan bu arda atilla sen kaç zamandır nerelerdesin yahu??