Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul yardım

Byefsane

Kayıtlı Üye
Değerli üyelerimiz 16-17 ocakta olacağım ve meteoroloji istasyonunun misafirhanesinde kalacağım final sınavlarıma ise yıldız teknik üniversitesinde gireceğim.Ben istanbulda yol yordam bilmiyorum bana yardımcı olabilecek bir üyemiz varmıdır bu 2 gün çok önemli yardımlarınızı bekliyorum cok acil

Ozamana kadar bulunur elbet Atilla daha çok erken...

atilla sistem senden istanbulda sana yardımcı olabilecek kim var cevabını mı bekliyor?

atilla sistem senden istanbulda sana yardımcı olabilecek kim var cevabını mı bekliyor?

Hayır sistem sınava girebileceğim illeri İstanbul-Ankara-Türkistan olarak sıraladı ve ben tüm tercihlerdede yol yordam bilmiyorum ulasım konusunda yardım istiyorum

Hayır sistem sınava girebileceğim illeri İstanbul-Ankara-Türkistan olarak sıraladı ve ben tüm tercihlerdede yol yordam bilmiyorum ulasım konusunda yardım istiyorum

o tarihe daha cok var yıldızda sınava giricem demişsin istanbula uçak,tren otobüs her türlü geldiğinde bulunması kolay biyer.

Cuma ve Cumartesi sınava gireceğin saatler bellimi?

Atılla bahsettıgın yer ıstanbulda hangı semtte? yıldız teknıge nasıl gıdıcegın konusunda mı yardım ıstıyosun ?

Geri
Üst Alt