İstanbul yardım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İstanbul yardım

Byefsane

Kayıtlı Üye
Değerli üyelerimiz 16-17 ocakta olacağım ve meteoroloji istasyonunun misafirhanesinde kalacağım final sınavlarıma ise yıldız teknik üniversitesinde gireceğim.Ben istanbulda yol yordam bilmiyorum bana yardımcı olabilecek bir üyemiz varmıdır bu 2 gün çok önemli yardımlarınızı bekliyorum cok acil

DOUKAN

Kayıtlı Üye
Ozamana kadar bulunur elbet Atilla daha çok erken...

koraybilge

Kayıtlı Üye
atilla sistem senden istanbulda sana yardımcı olabilecek kim var cevabını mı bekliyor?

Byefsane

Kayıtlı Üye
atilla sistem senden istanbulda sana yardımcı olabilecek kim var cevabını mı bekliyor?
Hayır sistem sınava girebileceğim illeri İstanbul-Ankara-Türkistan olarak sıraladı ve ben tüm tercihlerdede yol yordam bilmiyorum ulasım konusunda yardım istiyorum

glenfiddich

Kayıtlı Üye
Hayır sistem sınava girebileceğim illeri İstanbul-Ankara-Türkistan olarak sıraladı ve ben tüm tercihlerdede yol yordam bilmiyorum ulasım konusunda yardım istiyorum
o tarihe daha cok var yıldızda sınava giricem demişsin istanbula uçak,tren otobüs her türlü geldiğinde bulunması kolay biyer.

DOUKAN

Kayıtlı Üye
Cuma ve Cumartesi sınava gireceğin saatler bellimi?

kurtbil

Kayıtlı Üye
Atılla bahsettıgın yer ıstanbulda hangı semtte? yıldız teknıge nasıl gıdıcegın konusunda mı yardım ıstıyosun ?

Üst Alt