İstanbul Gezisi..? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İstanbul Gezisi..?

quArd

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar konu açtım ama...
diyorum ki yazın belirlenen bi hafta sonunda istanbul dışındaki arkadaşlar ve aileleri için (tabii istanbuldakilerde dahil) bi istanbul gezisi mi düzenlesek nasıl olur dersiniz?
tarihi turistik yerler vs.?
:seat

LeonStyle

Kayıtlı Üye
İzmir için var şuan oda mayıs ayında yapılacak. Gezilebilecek kapalıcarsı sultanahmet vardır bildiklerim rumeli kavağı var. Sultanahmet kaplaıcarsıya cumartesi günü girmek ölümdür söyliyeyim her cumartesi oradayım oradan cıkmak ölüm. trafikkk. .:(

kfy

Administrator
bilgim yok böyle bişeyden ama varsa kusura bakmasınlar rastgele konu açar gibi oldum... ama yoksa güzel olur...
forumda bi sohbet sırasında geçmişti ayrıca konu açılmadı..çok iyi yaptın İstanbulda kültür ve fotoğraf organizasyonu yapalım mutlak

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
valla mükemmel olur emrecim görmediğimiz çok yer var....

Absolut

Kayıtlı Üye
sonuçta düzenlenen buluşmalar var 1 yer de buluşulacağına birlikte 2-3 yere gideceğiz o kadar. trafik sorun olurmu bilmem ama olursa güzel olur
Fikir harika kesinlikle yapılmalı :) bugün dışarı çıktım yaklaşık 15 dakikalık yeri iki saatte zor gittim bi anda bu geldi aklıma korktum :) kalabalık bir İstanbul organizasyonu demek yaklaşık 50 araç demek ve gezi demek hafta sonu demek hafta sonu demek İstanbul heleki tarihi yerler civarı felç demek :) çokmu karamsar oldum dıcem ama İnan degıl İstanbul trafik fazlanın cok üstünde