Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Gezisi..?

quArd

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar konu açtım ama...
diyorum ki yazın belirlenen bi hafta sonunda istanbul dışındaki arkadaşlar ve aileleri için (tabii istanbuldakilerde dahil) bi istanbul gezisi mi düzenlesek nasıl olur dersiniz?
tarihi turistik yerler vs.?
:seat

sanki @çöllü ayarlıyacaktı böyle bi gezi

İzmir için var şuan oda mayıs ayında yapılacak. Gezilebilecek kapalıcarsı sultanahmet vardır bildiklerim rumeli kavağı var. Sultanahmet kaplaıcarsıya cumartesi günü girmek ölümdür söyliyeyim her cumartesi oradayım oradan cıkmak ölüm. trafikkk. .:(

Güzel fikir birçok tarihi yerde mevcut Yanlız trafikte gunü yer birbirimizi zor görürüz :)

sonuçta düzenlenen buluşmalar var 1 yer de buluşulacağına birlikte 2-3 yere gideceğiz o kadar. trafik sorun olurmu bilmem ama olursa güzel olur

bilgim yok böyle bişeyden ama varsa kusura bakmasınlar rastgele konu açar gibi oldum... ama yoksa güzel olur...

forumda bi sohbet sırasında geçmişti ayrıca konu açılmadı..çok iyi yaptın İstanbulda kültür ve fotoğraf organizasyonu yapalım mutlak

valla mükemmel olur emrecim görmediğimiz çok yer var....

sonuçta düzenlenen buluşmalar var 1 yer de buluşulacağına birlikte 2-3 yere gideceğiz o kadar. trafik sorun olurmu bilmem ama olursa güzel olur
Fikir harika kesinlikle yapılmalı :) bugün dışarı çıktım yaklaşık 15 dakikalık yeri iki saatte zor gittim bi anda bu geldi aklıma korktum :) kalabalık bir İstanbul organizasyonu demek yaklaşık 50 araç demek ve gezi demek hafta sonu demek hafta sonu demek İstanbul heleki tarihi yerler civarı felç demek :) çokmu karamsar oldum dıcem ama İnan degıl İstanbul trafik fazlanın cok üstünde

Geri
Üst Alt