Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul >> Ankara >> Bilecik >> İstanbul

Teşekkür ederim abicim, şimdi babamla konustum o da biliyomuş o yolları ve kesinlikle veto verdi bilecik macerası için :) O yollarda kar eksik olmazmış. Emre de o yollar çok kötü diyo zaten.

Dolayısıyla İstanbul'dan Ankara'ya ve ordan da bir ihtmalle Bursa yapıp ordan da tekrar İstanbula dönücez.

Yiğit'in dediği gibi kafamıza esen yerden sapabiliriz, Kartepe veya Sapanca gibi. Bu durumda yolum da çok kolaylaştı istanbul-ankara zaten benim 1.2tsi bile şöförsüz gidebilir bıraksam :D

Alp'cim biliyorum zaten emrenin o traflardaki yol bilgisini de işte son ana kadar şansımı kovalamaya çalışıyodum ki babamdan veto yiyince bu başlık da boşuna açılmış oldu =)

Herkese teşekkür ediyorum tavsiyeleri için. Yarın öğlen çıkıp Pazar akşamı tekrar İstanbuldayim inşallah.

ahauehehe.. :pP
hayırlısıyla git gel de kardeşim..araba kendi de gelse olur.. :D :D

melicim kötü olan kısım bilecik bozüyük arası. dağlık ve çok dar bir alan ve o alanda aynı anda iki ayrı inşaat şantiyesi var. ben en son geçtğimde 50 cm yanımın 3 mt yukarısında iş makinesi çalışıyordu düşün.

ayrıca türkiyenin en yksek trafik seviyesine sahip şehirler arası yollarından birisidir. iç anadoluyu istanbula bağlayan ana hattır orası.

bu arada bu dediğim son 15 - 20 gn önceki durum.

eğerki bilecğie gidecek isen. sakaryadan duble oyla gir. bileciğe kadar duble. ama ankaraya eskişehir üzeri geçme geri dön sakarya üzerindne otobana gir tekrar. bu arada pazartesiye kdar kalırsan ben en geç pazartesi ankaradayım tekrar.

melicim kötü olan kısım bilecik bozüyük arası. dağlık ve çok dar bir alan ve o alanda aynı anda iki ayrı inşaat şantiyesi var. ben en son geçtğimde 50 cm yanımın 3 mt yukarısında iş makinesi çalışıyordu düşün.

ayrıca türkiyenin en yksek trafik seviyesine sahip şehirler arası yollarından birisidir. iç anadoluyu istanbula bağlayan ana hattır orası.

eğerki bilecğie gidecek isen. sakaryadan duble oyla gir. bileciğe kadar duble. ama ankaraya eskişehir üzeri geçme geri dön sakarya üzerindne otobana gir tekrar. bu arada pazartesiye kdar kalırsan ben en geç pazartesi ankaradayım tekrar.

off topic ama Yunus'um senden yolların yapımı vs. ile ilgili bilgilendirici bi konu bekliyorum artık haberin olsun kardeşim.. :)

off topic ama Yunus'um senden yolların yapımı vs. ile ilgili bilgilendirici bi konu bekliyorum artık haberin olsun kardeşim.. :)

bugün yaptığımz köprü inşaatı için çektiğim resimleri ankaraya dönünce ekleyim köprüler nasıl yapılıyor öğrenirsiniz :D

ilgili ne varsa kardeşim sana zahmet.. :)

inş ankarya geçeyim bakarız :) neyse ben kaçtım nete emanet pc den bakıorm akrabada.

ahauehehe.. :pP
hayırlısıyla git gel de kardeşim..araba kendi de gelse olur.. :D :D

eyvallah yigido :D gelir tabi ayıpsın çipim yok ama turbom yeter :D

Sağolasın Yunus valla tam olarak oturdu kafamda yol sayende şimdi ama büyük ihtimalle zaten geçmicez bileciğe babam da geçmemi istemiyo demin söylediğim nedenden dolayı. Bu arada pazar öğleden sonra çıkarız bir ankaradan ya hafta içi iş var ne yazık ki..

ya bi de gelenektir Sapanca üst geçitteki Mc'te yemek yiyin gençler tatile gidip de orda durmazsa dövüyolar artık.. :D :D :D

off oraya hasta oluyorum ya :D arkadaşın annesi börek yapmış yavru doğayla baş başa bi yere çekip yeriz büyük ihtimalle :D

Geri
Üst Alt