Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstabulda Bana Yardımcı olabilicek Cupra/Boca cı Varmı?

zafa38

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar iskender usta ile görüşmelere Başladım aracıma Cat-Back Milltek tarzı bi egsoz yapılıcak. Egzosun yapılması için istanbulda Cupra yada Bocası olan bi arkadas yolu dustugunde yada İşyeri Evi Maslağa yakınsa 15 DK lıgına iskender ustanın araca bakması için yanına ugrarsa hem duamı alır hemde bana cok yardımcı olur...
Yoksa benim aracın istanbula gelip gitmesi gerekiyor. Buda hem buyuk bi butce gerektirir birde zaman kaybı....

Aracı gormeden yapmam zor demiş. Birde eski yaptıklarının resmi falan varsa ona bakarakta yapmaya calısıcakmıs....

safacım bende giderim yarın istersen ama nesine bakıcak anlamadım.. benim arbamı o yaptı zaten ve ibiza cupraları çok iyi biliyor..
biraz yoğun olduğundan öyle demiş olabilir, ben 3 hafta bekledim sırada:)
sen arabayı yapacağı gün için randevu al zaten halleder kendisi..
ama yine de git dersen giderim:)

Abi ya fotograflıcak ve olculerını alcak muhtemelen,egsoz yaparken ıskender buyuk ıhtımal yazıp cızmemıstır ıbızanın egsoz su sekılde olcak dıye olay o dur

Walla cok ikrama geçer şimdi arıyorum sadece bakıcak ölçüleri alcak fotograflıcak egzozu ona gore yapıp bana yollucak kurtbilin dediği gibi... Benim araç kayseride oldugundan oraya gelmeden aynı araca bakarak egzozun ölçülerini alıp yapıp yollucak....
Saati falan buraya yazarım goruscem simdi...

safacım bende giderim yarın istersen ama nesine bakıcak anlamadım.. benim arbamı o yaptı zaten ve ibiza cupraları çok iyi biliyor..
biraz yoğun olduğundan öyle demiş olabilir, ben 3 hafta bekledim sırada:)
sen arabayı yapacağı gün için randevu al zaten halleder kendisi..
ama yine de git dersen giderim:)

Bu arada Mert Abi senn egzoza ne yaptı turbo back falanmı yaptı son susturucuyu kendimi yaptı iskender usta?

Turbo back basımı agrıtır polis tarafından cunki gunluk kullanıorum aracı. Cat back hafif milltek karısımı uygun olur sanırsam orta iptal guzel bir son...

Tüm susturucuları ve katı iptal edip 63mm düz boru sonuna da Varex koydum ben..
down pipe da değişti tabi..
ölçü resim falan gerekiyorsa sen konuş iskenderle cumartesi sabahtan ben uğrarım onun yanına..

Tüm susturucuları ve katı iptal edip 63mm düz boru sonuna da Varex koydum ben..
down pipe da değişti tabi..
ölçü resim falan gerekiyorsa sen konuş iskenderle cumartesi sabahtan ben uğrarım onun yanına..

Tamamdır abi PM attım sana Cok teşekkür ederim...

Geri
Üst Alt