Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İsrail

hataydaki olayla israilin olayı arasında bağlantı olduğunu görmek için einstein olmaya gerek varmı ?

süper bir yorum bence...adamlar resmen yakarız sizi mesajı verdiler bize...ama bizde siyasetçi nerede...geçen sene davos olayından sonra sayın milli eğitim bakanımız hüseyin çelik okullara LÜTFEN İSRAİL MALLARINI PROTESTO ETMEYELİM ÖĞRENCİLEREDE ETTİRMEYELİM DİYE RESMİ YAZI GÖNDERDİ....işte bizim siyasetçilerimiz...

bence biraz kendi topraklarınıza bakın arkadaşlar burda vatan evlatları şehit oluyor siz neyin peşindesiniz israil kendine göre vatan bütünlüğü için tehdit olan herşey için anında tepkisini gösteriyor keşke aynı şeyi bizim türkiyemizde yapsa ayrıca bu konuyu açacağınıza bu gün toprağa verilen 7 şehidimiz için konu açında bir allah rahmet eylesin diyelim

Kesinlikle katılıyorum.
Adamların dış politikada doğru ya da yanlış bi duruşu var. Sonuna kadar arkasındalar. Bizim gibi, boş konuşmuyolar sadece. Dediklerini yapıyolar.
Olay, masa başında "van minüt" demek değil. Dış politikada askeriyle, gücüyle dediğinin arkasında durabilmek..
Tekrar söylüyorum. İsrail'in yaptığı doğru vs. anlamında söylemiyorum bunları. Bende bu saldırıyı kınıyorum. Sivillere saldırmak hiçbir savaş kitabında yoktur.

Haklısın Yücel ancak Aynı gün yakın saatlerde türkiyede bu olay oluyor bağdaş kurmamak mümkün değil zaten bunu artık hepimiz kabullenmişiz ben Obama uzerındede buyuk bır yahudı baskısı olduguna ınanıyorum yoksa bır musluman baskan goz gore gore muslumanları katleden bır ulkeye destek vermez

allah belasını versın serefıszlıern

Allah sızın belanızı versın sızın ısraıl gıbı

dünyanın en adi mikrop şerefsiz köpekleri..yok olacağı günler yakınlaştı insan öldürmeyi çok seven israil yahudileri sonunuzu iple çekmeye devam edin..

İsrail'in kendi kara sularında mı yoksa uluslararası sularda mı müdahalede bulunduğunu anladıktan sonra bundan sonraki İsrail'e verilecek uluslarası hukukta yer alan cezaları görürsünüz..ondan sonra dersiniz İsrail doğrusunu yaptı Türkiye pasif diye.. ;)

Dünyadaki her ırkı işim gereği incelediğim için ve yakından tanıdığım için biliyorum arkadaşlar yahudi ırkı kadar sorun dolu bir ırk daha yok..Yahudiler arkasından hintliler ruslar ve en son araplar dünyanın en sorunlu ırklarıdır..Ama yahudiler kadar olamaz...Amerika avrupayı örgütleyecek ve karar alınacak ''Arkadaşlar bu ırk dünyanın geleceği için bir tehdittir'' ve bir gecede o küçük ülke yok edilecek..Zor değil.

Geri
Üst Alt