Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İspark Cezası

can ne etmişin seenn :D

bilmıyorum umut nereye koyduysam 35 lıra bırıkmiş bı senede anlamadım bi kere park cezası yedım odedık onuda =) evın onunde bıle yazıyolar heralde artık

---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

Kayserili olmanın getirdiği çakallıklarının zararları.. :D :D

aferın bu iyiydi.iyi yakaladın =) =)

ödemezseniz

Kurumumuz teknolojik araçlarla yapmış olduğu tespitlerin bir gereği olarak, park ücreti ödemeyen araç sahipleri hakkında yasal takip başlatacaktır. Bu durumda ilgililer, otopark ücretine ek olarak icra masrafları, faiz ve icra vekâlet ücreti ödemek zorunda kalacaktır.

oluyormuş

ellerinde kanıt var mı ki? kolpadan ben ordan geçerken yazdı belki. Hem ayrıca babasının yolu mu ceza yazıyor?

ben bişi olucağını yine de pek sanmıyorum..
elinde foto makinesi olan bi görevli hiç görmedim şu zamana kadar..

Ya hiçbişey olmaz bu ülkede. Biz araca temiz kağıdı alıp satın aldık, bugün trafiğe 2006da çıkmış araca 2000 yılına ait OGS cezası gelmiş. OGS çıkanı 9 sene bile olmamıştır yahu :D

arkadaşımdan duyduğum kadarıyla işi abartmışlar direk haciz işlemi açıyolarmış beşkuruş için.....

1 tl için haciz işlemi yapan gördüm ben..

zaten onun ıcın sırf 25tl noter masrafı var
avukat falanda var tabi bu işin içinde..

Arkadaşlar ispark kimin ? Unutmayaın lütfen. Bu seçimde de lütfen oy sandığında sizleri görelim rica ederim .....

Arkadaşlar ispark kimin ? Unutmayaın lütfen. Bu seçimde de lütfen oy sandığında sizleri görelim rica ederim .....

aynen katılıyorum...

konuya gelince ben daha açık sözlü olacağım...

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin belliki kaynağa ihtiyacı var...

Geri
Üst Alt