Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İspanyol Sitesinden Yeni Bir Siparişim Geldi...

güle güle kullan Kaan abim.. :) :eek:key:

abi hayırlı olsun.

Embellecedor de cuero para llave AUDI - 8X0071208 - Audi A3 8P (2003 ) Bende linkteki anahtarlık kılıfından aldım. Şu an pending diyor ama anlamadım ödemesini yaptım nesi pending hala.. siteden onay mı gerekiyor acaba ödeme ile ilgili ? Kaç günde geldi bide gümrüğe takılacağını sanmıyorum ufacık şeyin normal şartlarda 3-4 günde gelmesi gerek ama ?

8 günde geliyormuş cevabımı aldım konudan :)

Güzel durmuş yanlız 2009 öncesi Seatlarda kullanmayın demesinin sebebi makyajlı kasa leonlarda anahtardaki logo küçüldü o delikte küçük logo için... Sizinki eski büyük logolu anahtarlardan galiba bu yüzden logo biraz kaybolmuş içerde...
Bende o sitedeki shark anteni düşünüyorum ama montajı falan zorsa araç içinden döşeme falan sökülüp takılıyorsa hiç bulaşmıcam.

kardeşim tam 8 günde geliyo keşke bilseydim alacağını senin siparişide eklerdim bende cupra pedal seti aldım bugün geldi.

abi aklımda yoktu öyle gezinirken girdim siteye bu kapları görmüştüm doğuş otoda yoktu istediğim renk burda görünce hemen aldım. önemli değil artık hayırlısı olsun gelsinde :)

Güzel durmuş yanlız 2009 öncesi Seatlarda kullanmayın demesinin sebebi makyajlı kasa leonlarda anahtardaki logo küçüldü o delikte küçük logo için... Sizinki eski büyük logolu anahtarlardan galiba bu yüzden logo biraz kaybolmuş içerde...
Bende o sitedeki shark anteni düşünüyorum ama montajı falan zorsa araç içinden döşeme falan sökülüp takılıyorsa hiç bulaşmıcam.

sitedeki shark anten zaten sadece görüntü amaçlı. anteni söküp kalan ufak yuvarlağın üstüne oturtucaksın büyük ihtimalle. zor değildir yani

sitedeki shark anten zaten sadece görüntü amaçlı. anteni söküp kalan ufak yuvarlağın üstüne oturtucaksın büyük ihtimalle. zor değildir yani

Ama o zaman çekim problemi yaşatmaz mı? Birde hiç araç üzerinde fotosu var mı bu aletin?

Geri
Üst Alt