Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İspanya dan alınık..Acil...

Arkadaşlar herkese Merhaba,
Ayağımın tozuyla döndüm İspanya dan çok gezmeme rağmen istediğim gibi bir yer bulamadım.Belki de ben bulamadım.Ama Zaragoza da servislere dahi gitmeme rağmen ellerinde aksesuar olmadığını gördüm ve Barcelona dan getirteceklerini söylediler.Beklemek için vaktim olmadığı için Oemvag sitesinden sipariş istedim kendileri Hotel adreslerine göndermiyorlarmış.Arkadaşımın adresine göndertmek istedim bu sefer de İnternet üzerinden işlemin onaylanmasına rağmen daha sonrasında kredi kartı sahibi ile adres teslimat kişisinin isimleri farklı olduğu için güvenlik gerekçesi ile siparişimi iptal edip paramı kartıma iade yaptılar.
Tam bir kriz yani, işin kısası İspanya dan, Seat ın göbeğinden elim boş döndüm.Belki de daha önce de blirttiğim gibi ben beceremedim.
Buradan da paylaşmak istedim.
Ama heryerde Seat görmek gerçekten de çok hoştu.
Hele ki Nou Camp da gördüğüm Sarı REVO yu unutmayacağım...
Herkese Saygılar Sevgiler...

Arkadaşlar herkese Merhaba,
Ayağımın tozuyla döndüm İspanya dan çok gezmeme rağmen istediğim gibi bir yer bulamadım.Belki de ben bulamadım.Ama Zaragoza da servislere dahi gitmeme rağmen ellerinde aksesuar olmadığını gördüm ve Barcelona dan getirteceklerini söylediler.Beklemek için vaktim olmadığı için Oemvag sitesinden sipariş istedim kendileri Hotel adreslerine göndermiyorlarmış.Arkadaşımın adresine göndertmek istedim bu sefer de İnternet üzerinden işlemin onaylanmasına rağmen daha sonrasında kredi kartı sahibi ile adres teslimat kişisinin isimleri farklı olduğu için güvenlik gerekçesi ile siparişimi iptal edip paramı kartıma iade yaptılar.
Tam bir kriz yani, işin kısası İspanya dan, Seat ın göbeğinden elim boş döndüm.Belki de daha önce de blirttiğim gibi ben beceremedim.
Buradan da paylaşmak istedim.
Ama heryerde Seat görmek gerçekten de çok hoştu.
Hele ki Nou Camp da gördüğüm Sarı REVO yu unutmayacağım...
Herkese Saygılar Sevgiler...

bizi seat manyağı yapacak resimler çekebildinmi

Abi maalesef. Gördüğüm en kaliteli Seat Sarı bir REVO manyağı Leon du.O da makinamın şarjının bittiğine denk geldi :) Bir Üniversite öğrencisine aitti.Barcelona University Zone taraflarında gidilip görülebilir :))

Hakikaten ya, foto olsaymış güzel olurdu. Neyse kısmet değilmiş. Hayallerin arabasını herkes göremiyor demek ki :D

hoşgeldin o zaman türkiye cennet aksesuar konusunda
Hoşbulduk abicim...

Çok isterdim kaliteli fotolar paylaşmak.Ama gerçekten de çok gezmiş olmama rağmen Mod ve Tunining aracı çok nadirdi.
REVO da gerçekten de iyi bir araçtı...

Geri
Üst Alt