İs ariyorum. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İs ariyorum.

static-x

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar. Askerligimi bitireli yaklasik 6 ay oluyor. 5 aydir is ariyorum fakat halen bi haber yok cildirmak uzereyim. 2010 Elektronik yuksek muhendisligi mezunuyum Tekirdag / Corlu da ikamet ediyorum, elektronikle ilgili herhangi bir pozisyon icin eleman arayan tanidiginiz bildiginiz biri varsa haberdar ederseniz cok mutlu olurum. Teknisyenlik yapmaya bile raziyim, yaza dugunum var maddi sikinti mevcut, yardimlariniz icin simdiden cok tesekkurler. Herkese hayirli cumlar.

yukcell88

Kayıtlı Üye
Hayırlısı olsun Alper hocam, umarım bulursunuz hayırlısıyla iş... Mühendislik sanki bölgesel açıdan bazı yerlerde sıkıntı yaşıyor gibi... Mesela Tekirdağ-Kırklareli, Kilis-Hatay, Hakkari-Bitlis vs... Sanayileşme yoksa mühendislik de yok gibi...

habildinar

Kayıtlı Üye
Allah kolaylık versin. Askerlik sonrası bu süreç zordur, Öncelikle güzel bir cv hazırlayın. İnternet te bulunan birçok iş arama sitesi var, bence hepsine üye olun, gazeteleride takip edin. Keşke elimden daha fazlası gelse ama maalesef... Umarım en kısa sürede güzel bir iş bulursunuz...:eek:key:

freesezar

Kayıtlı Üye
allah kolaylık versin trakya da iş gerçekten zor bulunuyor sen daha iyi bilirsin gerçi ama çerkezköy tarafındaki fabrikalara baktın dim?

Kanışka

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar. Askerligimi bitireli yaklasik 6 ay oluyor. 5 aydir is ariyorum fakat halen bi haber yok cildirmak uzereyim. 2010 Elektronik yuksek muhendisligi mezunuyum Tekirdag / Corlu da ikamet ediyorum, elektronikle ilgili herhangi bir pozisyon icin eleman arayan tanidiginiz bildiginiz biri varsa haberdar ederseniz cok mutlu olurum. Teknisyenlik yapmaya bile raziyim, yaza dugunum var maddi sikinti mevcut, yardimlariniz icin simdiden cok tesekkurler. Herkese hayirli cumlar.
Allah yardımcın olsun kardeşim keşke elimden birşey gelsede yapsam, zamanında bende böyle bir sıkıntı yaşamıştım evlilik öncesi seni anlayabiliyorum. Zor bir süreç inşallah forumda yardımcı olacak arkadaşlar olur. SCW bu tür konularda bir forum sitesinin ötesinde bir aile gibidir.

ZGR

Kayıtlı Üye
umarım bir an önce bulabilirsiniz hakettiğiniz gibi bir iş..

halil abinin dediği gibi İK sitelerini değerlendirin bencede

static-x

Kayıtlı Üye
allah kolaylık versin trakya da iş gerçekten zor bulunuyor sen daha iyi bilirsin gerçi ama çerkezköy tarafındaki fabrikalara baktın dim?
Cerkezkoydeki bir kac fabrikaya cv braktim internet uzerinden de basvuruda bulundum ama daha gitmedigim epey bi yer var orda da, pazartesi gunu kismetse cerkezkoy tarafina cikip cogu yere brakicam