Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İphone tavsiye eder misiniz ?

Ali

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2 aydır Samsung Galaxy Ace model telefonu kullanıyorum ve Android e baya alıştım gibi. Elimdeki telefonu eşime verip kendime yeni bir telefon almayı düşünüyorum.

Kardeşim İsviçre de yaşıyor ve gelecek ay izne gelecek. Telefon fiyatlarını araştırdılar. Fiyatlar çok da ucuz değil gibi. Telefonlar UNLOCK, aşağıya yazdığım fiyatlar ise pasaport masrafı hariç fiyatlar.

IPHONE 4 - 900 TL
IPHONE 4S - 1250 TL
IPHONE 5 - 1450 TL

Bunlar Apple Store fiyatları sanırım.

Bir de adamın biri nasıl yapıyorsa fabrikadan 1100 tl ye IPHONE 5 getiriyormuş. Biraz bekliyormuşsun.

Birde Samsung S3 - 900 TL

Durumlar böyle ama kafama takılan bazı sorular var arkadaşlar.

İlk sorum apple ve android sistemini kullanmış arkadaşlara olacak.. Iphone mu S3 mü sizce.. ben Iphone hiç kullanmadım ve incelemedim. Bazı kullanıcılar apple pek beğenmiyorlar. Nedeni ise paralı uygulamaların cokluğu. Apple ın her fırsatta kullanıcılarına ek ücretler çıkarması. Android in daha özgür bir platform oldugu vs vs..

Sizce android mi apple mı ?

Bir soru da 4 kasa mı yoksa Iphone 5 mi.. Biraz gezdim nette.. 5 le ilgili birçok şikayet var. Kolay çizildiği, wifi sorunu, ölü pixel sorunu, kitlenip donması vb..aslına bakarsanız 4 kasalar şekil olarak daha hoş gibi.

5 kullanan arkadaşlar varsa veya inceleyen görüşlerini bekliyorum..

ip 5 var bende çok iyi çok seri mükkemel ötesi Tavsiye ederim :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
beyaz herhangibi bi sıkıntım yok wifi gayet iyi :)
slikon kılıf ekran koruyucu
filan var ses kalitesi konuşmada bile fark ediyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
Apple Öneririm Dünyanın en geniş Satış Sonrası yazılım Desteğine Sahiptir ve yaklaşık 30-40 tl ye dışarıda yüzlerce dolara ancak satın alabileceğin programlara erişirsin (tabi iyi araştırırsan Free benzerinide bulabilirsin ve ayrıca telefonunu değiştiridkçe tekrar satın almak zorunda kalmazsın Android de güzel ama ben tam anlamıyla geliştiğini düşünmüyorum zira bu işi Apple başlattı, fakat onuda ısrarla öneren arkadaşlar olacaktır)

Sözümü şöyle sonlandırayım elimde 6 senesine giren bir Iphone 2G var Bozulsa da 4s Alsam Diyorum Taş gibi hala sorunsuz çalışıyor:eek:key:

Apple Öneririm Dünyanın en geniş Satış Sonrası yazılım Desteğine Sahiptir ve yaklaşık 30-40 tl ye dışarıda yüzlerce dolara ancak satın alabileceğin programlara erişirsin (tabi iyi araştırırsan Free benzerinide bulabilirsin ve ayrıca telefonunu değiştiridkçe tekrar satın almak zorunda kalmazsın Android de güzel ama ben tam anlamıyla geliştiğini düşünmüyorum zira bu işi Apple başlattı, fakat onuda ısrarla öneren arkadaşlar olacaktır)

Sözümü şöyle sonlandırayım elimde 6 senesine giren bir Iphone 2G var Bozulsa da 4s Alsam Diyorum Taş gibi hala sorunsuz çalışıyor:eek:key:

Hacım sagol değerli yorumların için. Iphone a karar verirsem ucuza 5 olmazsa ucuz yollu bir 4s düşünüyorum. Çok da para vermek istemiyorum açıkçası.

Hangisinin işinizi göreceğine bakın... Yok çok da bi kurcalamam hani yazılım vs; ben program yükler kullanırım diyorsanız doğrudan Iphone 4s ve 5 düşünün, 4'ün devri geçti artık. Hoş ben hala 3gs' deyim ama yenilesem en az 4s alırım. 1100 TL olayına diyecek tek şeyim var; fabrikası nerdeymiş? USA Apple Store'dan daha ucuza nasıl satabilirler ki? Dubai işi olmasın onlar?

Hangisinin işinizi göreceğine bakın... Yok çok da bi kurcalamam hani yazılım vs; ben program yükler kullanırım diyorsanız doğrudan Iphone 4s ve 5 düşünün, 4'ün devri geçti artık. Hoş ben hala 3gs' deyim ama yenilesem en az 4s alırım. 1100 TL olayına diyecek tek şeyim var; fabrikası nerdeymiş? USA Apple Store'dan daha ucuza nasıl satabilirler ki? Dubai işi olmasın onlar?

kardeş fabrika dediği amerika mı bilmiyorum ama amerikada telefon 200 dolar..kilitsiz..

New iPhone 5 - Buy Apple iPhone with Free Shipping - Apple Store (U.S.)

4s kullaniyorum cok memnunum iphone 5 almayi dusunmedim bile degistirmek icin arada bi fark gormedim zaten iphone alirsan S olmayan modelini alma benden sana tavsiye illa 5 alacam diyosan 5S i bekle derim iphone 3G ve iphone 4 alanlari goruyoruz ve 5 alanlar 6 ay sonra 5S in nekadar daha iyi oldugunu goreceklerdir :)

Geri
Üst Alt